środa, 18 stycznia 2023

Paulina N. żołnierka z 15 SBWD z zarzutami prokuratorskimi

Wracamy do tematu napaści na policjantów z sieradzkiej komendy przez kobietę podczas interwencji 10 stycznia 2023 roku na ulicy Sienkiewicza, przez żołnierkę z 15 SBWD.

Przypominamy, iż policjanci podejmowali interwencje u kobiety w mieszkaniu, gdyż lokatorzy innych mieszkań zgłaszali awanturę w mieszkaniu kobiety. 

Już praktycznie po zakończeniu interwencji, gdy policjanci byli na parkingu, nagle z bloku wyszła kobieta i zaczęła naruszać nietykalność cielesna policjantów, szarpać ich, uszkadzając im umundurowanie, i pojazd zaparkowany na parkingu. 

Po chwili policjantom udało się obezwładnić kobietę i przewieź ją do komendy na dalsze czynności. O całym fakcie została również powiadomiona żandarmeria wojskowa, gdyż zatrzymana Paulina N jest żołnierzem 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia. 

Jak poinformowała nas Jolanta Szkilnik, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Sieradzu, Paulinie N. został postawiony zarzut znieważenia funkcjonariuszy policji oraz naruszenie ich nietykalności cielesnej. 

Materiały sprawy zostały przekazane wg właściwości Prokuraturze Rejonowej Łódź Polesie. 

Zapytaliśmy również Żandarmerie Wojskową w Łasku czy w stosunku do Pauliny N. żandarmeria podejmuje jakieś czynności, niesyty do dzisiaj nikt z żandarmerii nam nie odpowiedział mimo kilkukrotnych prób kontaktu.

3 komentarze:

  1. Ta kobieta jako żołnierka nie powinna dostać broni do ręki ,bo nie wiadomo co w jej ptasim móżdżku siedzi .

    OdpowiedzUsuń
  2. Wez pod uwagę to ze policja święta nie jest i nie wierz do końca w ten artykuł bo oni zawsze prowokują a później kolejni podkręcają temat żeby zrobić sensacje

    OdpowiedzUsuń
  3. no tak wini policjanci bo prowokują nierobów super wniosek

    OdpowiedzUsuń