poniedziałek, 30 stycznia 2023

Spotkanie noworoczne Lewicy

"Kilkadziesiąt członków i sympatyków Lewicy spotkało się w piątkowym popołudniem (27 stycznia) w restauracji Kuźni Smaków na spotkaniu noworocznym. Wśród gości, oprócz polityków Nowej Lewicy i partii Razem byli również samorządowcy i parlamentarzyści. Życzenia noworoczne sieradzkim strukturom złożyła posłanka z okręgu sieradzkiego, Paulina Matysiak, posłanka Anita Sowińska z okręgu piotrkowskiego i Tomasz Trela z okręgu łódzkiego. Spotkanie prowadził i toast noworoczny wzniósł Arkadiusz Andrzejczak Przewodniczący Rady Powiatowej Nowej Lewicy w Sieradzu.

Oprócz zdrowia i pomyślności trzeba życzyć przede wszystkim zwycięstwa w nadchodzących jesiennych wyborach – mówili zgodnie parlamentarzyści. – Przed nami trudne i ciężkie wybory, PiS dojąc spółki skarbu państwa będzie miał setki milionów złotych na agresywną kampanię. Trzeba przygotować się na nierówną walkę. Ale z takimi strukturami jak w Sieradzkiem damy radę!

    Oprócz przedstawicieli Sejmu z Łódzkiego na spotkaniu obecni byli m.in. Iwona Kazimierska-Małyska, przewodnicząca struktur wieruszowskich Nowej Lewicy, Henryk Leśniczak, kierujący zduńskowolską lewicą, Anna Sikora, szefowa sieradzkich struktur partii Razem, Marek Gryglewski, wiceprezydent Pabianic oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych i związków zawodowych."

(Źródło Nowa Lewica Sieradz)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz