czwartek, 12 stycznia 2023

Żołnierka z 15 SBWD agresywna w stosunku do policjantów

We wtorek 10 stycznia Sieradzcy policjanci podejmowali interwencję w jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Sienkiewicza 8. Policjanci się nie spodziewali, że tak nietypowo zakończy się ta interwencja.

Jak udało nam się ustalić, policjanci podejmowali interwencję w stosunku do kobiety, która jest żołnierzem w 15 Sieradzkiej Brygadzie Wsparcia Dowodzenia w Sieradzu. Z informacji jaka wpłynęła do policji, wynikało, że w mieszkaniu była awantura. Sieradzką policję powiadomili mieszkańcy bloku, w którym dochodziło do awantury. 

Już praktycznie po zakończeniu interwencji, gdy policjanci wyszli przed blok, niespodziewanie z bloku wyszła kobieta, w stosunku do której była podejmowana interwencja. Kobieta była agresywna i zaczęła szarpać policjantów, którzy podejmowali interwencje. W wyniku tego czynu uszkodziła umundurowanie funkcjonariuszy a także uszkodziła jeden z pojazdów. 

Z informacji, jakie posiadamy, agresywną kobietą jest starsza szeregowa Paulina N. z 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia. 

Kobieta została obezwładniona i przewieziona do komendy policji, gdzie wykonano z nią niezbędne czynności związane z naruszeniem nietykalności funkcjonariusza policji. Do tematu jeszcze wrócimy.  

31 komentarzy:

 1. Tam jest dziecko, ciekawe dlaczego służby nie interweniują, u tej pani bardzo często są awantury.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozumiem ,że już zglaszales/as to odpowiednim służbom ?! A gdzie jest ojciec dziecka w tym wszystkim ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tatuś też wojskowy tylko z Łasku

   Usuń
  2. Hahahaha ale bzdura !!! 🫣🤭🤣

   Usuń
  3. Tata dziecka napewno nie pracuje w wojsku, tylko partner tej pani

   Usuń
  4. Tatuś owej Pani czy tatuś dziecka ?

   Usuń
  5. ten tatuś nie jest ojcem tej dziewczynki jak nie wiesz wszystkiego to się nie wypowiadaj

   Usuń
  6. Dobrze , że Ty wszystko wiesz ..

   Usuń
 3. chora kobieta, jak ktoś taki przeszedł badania do służby w wojsku ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Lecz się jakie dziecko

  OdpowiedzUsuń
 5. Te bzdury co wy piszecie to się czytać nieda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co tu jest bzdurami? bo to wszystko prawda

   Usuń
  2. Czyżby Pani bała się o własną dupe?. Szkoda dziecka !!!!!!!!! Mam wyrzuty sumienia, że wcześniej nie zareagowałam. 20.12 również nam cyrk odprawiła jak ją policja w kajdankach wyprowadzała o 3 w nocy.

   Usuń
 6. Wszystkie komentarze w których będą wulgarne zwroty nie będą publikowane

  OdpowiedzUsuń
 7. Posiedzi trochę na dołku to przemyśli

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta pani ma więcej grzeszków na sumieniu, kto miał z nią do czynienia ten wie, że nie stroni ona od używek wszelakiej maści, a także ma lepkie rączki do cudzej własności.

  OdpowiedzUsuń
 9. Co Sieradzka betoniarnia robi z głowami....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ona była psychiczna zanim poszła do wojska, kto ją zna ten wie że to nieobliczalna osoba, nie powinna nigdy dostać broni do rąk

   Usuń
 10. Rambo ją odbije.

  OdpowiedzUsuń
 11. Patologia... jeszcze w wojsku jako szeregowa :D nie no ciekawe jak dowództwo zareaguje? Jprd

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie oceniaj książki po okładce, mówił ci to kota ? Jak przeszła badania ? Normalnie ! To sieradzka jednostka tak burzy psychikę i nie to ze ktoś się do wojska nie nadaje, po prostu tam się nie da służyć, zapytajcie swoich znajomych w koło, którzy przenieśli się z sieradzkiej jednostki do łasku o porównanie warunków służby, stosunek przełożonych do podwładnych itd…

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co oni tam mają stresującego na jednostce? Co oni w ogóle tam robią, nieroby…

   Usuń
  2. Jest organizowanych mnóstwo alternatyw by można zobaczyć co te nieroby tam dzialają. Zapraszam np na ferie z wojskiem. Zobaczymy jak sobie poradzisz

   Usuń
 13. Co tam się dzieje w tej JW.Pracują tam ludzie karani i nikt z tym nic nie robi bo mają plecy.Prawa jazdy pozabierane prochami handlują i nic.To co się dziwić takiej lalce.Ta pani to nadaje się tylko do jednej instytucji tam gdzie najdłuższy zawód świata.Ostatnio Pan podpułkownik jechał pod prąd nawalony w trupa i cisza a tu się czepiają szeregowej.Państwo prawa i sprawiedliwości.

  OdpowiedzUsuń
 14. Co się dziwić jaki dowódca takie wojsko

  OdpowiedzUsuń
 15. Jakie społeczeństwo tacy żołnierze....

  OdpowiedzUsuń
 16. Proponuje by każdą próbę zmiany świata zaczynać od siebie, a w nocy dobrze się wyspać i nie pisać komentarzy . Zdrowie się poprawi

  OdpowiedzUsuń
 17. Od kiedy publikujecie inicjały osób wobec których jest podejmowana taka interwencja, plus nr bloku? To nowa praktyka, czy ktoś na was wpłynął?:)

  OdpowiedzUsuń
 18. Od zawsze kiedy mamy takie dane. Zarzucanie nam że ktoś na nas wpłynął to nadużycie. Nie myśl że dodajesz komentarz anonimowo nie mamy Twoich danych, bo je mamy, wiec nie jesteś anonimowy.

  OdpowiedzUsuń
 19. A czy szanownej redakcji "Sieradz to My" udało się dotrzeć do Pauliny N. I w tej sprawie zapytać jak wyglądała sytuacja z drugiej strony ? Czy to wszystko z tzw. ustaleń policji? Bo wątpię żeby ta drobna I skromna KOBIETA stawiała jakiś opór do uzbrojonej I wszechmocnej Sieradzkiej policji . Czy czasami to nie była jakaś prowokacja i nadużycie władzy z ich strony ? Może tym warto się zainteresować, wiadomo łatwiej z bezbronnego człowieka, zrobić wielkiego przestępcę.

  OdpowiedzUsuń