niedziela, 12 lutego 2023

Goł-Trans z pucharem Grand Prix!

W niedzielę (12.02) w hali 15 SBWD odbył się finałowy turniej Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej. W piątej odsłonie cyklu organizowanego przez MOSiR wystąpiło osiem najlepszych drużyn w klasyfikacji generalnej po czterech turniejach. Tym razem wszystkie zespołu zostały rozstawione w dwóch grupach według ustalonego klucza. Zwyciężył zespół Goł-Trans.

(Źródło MOSiR Sieradz)

(fot. czytelnik Dominik oraz MOSiR Sieradz)

Drużyna Goł-Trans triumfowała w cyklu Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej w sezonie 2022/2023. Zespół ze Złoczewa wygrał – finałowy turniej cyklu pieczętując tym samym swoją supremację w tym sezonie.

W finale turnieju finałowego, w którym uczestniczyło osiem najlepszych ekip w klasyfikacji generalnej po czterech turniejach, spotkały się Goł Trans Złoczew - Scanfil, a mecz zakończył się wynikiem 1:0

W meczu o trzecie miejsce drużyna Natal Sport zmierzyła się z drużyną Lekko spoceni i wygrała 5:1

W klasyfikacji generalnej zwycięzcy (Goł Trans Złoczew) zgromadzili w sumie 40 pkt.

kolejne miejsca zajęły: Scanfil Sieradz – 33 pkt, Grajki Team – 28 pkt, Natal sport – 19 pkt

Najlepsze zespoły turnieju finałowego zostały nagrodzone pucharami i nagrodami, dodatkowo czołowa czwórka klasyfikacji generalnej również otrzymała puchary i nagrody rzeczowe oraz talony na zakup sprzętu sportowego.

Pamiątkowe statuetki trafiły również do wyróżniających się zawodników całego cyklu, a otrzymali je piłkarze Goł-Transu: