poniedziałek, 27 lutego 2023

Konferencja PO poruszono bulwersujące tematy

W poniedziałek 27 lutego w biurze poselskim Cezarego Tomczyka odbyła się konferencja prasowa, na której Cezary Tomczyk poinformował przybyłych o tym, iż rusza kampania wyborcza Platformy Obywatelskiej.

Na konferencję prasową do Sieradza przybyli między innymi Cezary Tomczyk, jako gospodarz spotkania, posłanka Marta Golbik, minister Bogdan Zdrojewski, Michał Pabich, Juliusz Góraj.

Podczas konferencji Cezary Tomczyk za pośrednictwem mediów zaprosił na dzisiejsze spotkanie z Donaldem Tuskiem w Pabianicach, na które wejdą wszyscy, którzy chcą wejść, kliknij, aby posłuchać MP3.

Posłanka Marta Golbik poruszyła bardzo ważny temat dla mieszkańców, naszego regionu jakiem jest likwidacja Kardiologii Inwazyjnej, która działa na terenie Szpitala Wojewódzkiego w Sieradzu a od jutra, czyli 28 lutego zostanie zlikwidowana, kliknij, aby wysłuchać MP3.

Minister Bogdan Zdrojewski poruszył temat Agnieszki Olejniczak, która za swoją pracę, czyli pisanie prawdy otrzymała wypowiedzenie z pracy, czyli z gazety, z którą była związana od wielu lat, a chodzi tu o Dziennik Łódzki, kliknij, aby wysłuchać MP3.

O komentarz poprosiliśmy Agnieszkę Olejniczak, od której Bogdan Zdrojewski rozpoczął, swoją wypowiedź i faktycznie Pani Agnieszka otrzymała od swojego pracodawcy propozycję rozwiązania umowy o prace za porozumieniem stron, lecz dziennikarka nie skorzystała z tej oferty, kliknij, aby wysłuchać MP3.

Po konferencji odbyło się otwarte spotkanie z uczestnikami Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Sieradza, podczas którego posłowie odpowiadali na zadawane pytania, mieszkańców naszego miasta i regionu.
9 komentarzy:

 1. Przepraszam, czy redakcje konkurencyjnych mediów były na jakieś innej konferencji, czyżby nie wolno im pisać o kardiologi inwazyjnej czy o zwalnianiu dziennikarzy. Brawo Panie Piotrze za prawdę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Aby pisać prawdę trzeba być niezależnym, tak jak Wy jesteście

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale tłumów to raczej nie było ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tu przyszli chętni a nie pachołki przywiezione w autokarach jak prezesa

   Usuń
 4. Ludzie głosujta na Peo, Tusiu rozdaje nam kredyty na 0%

  OdpowiedzUsuń
 5. Lol podobno Tusk rozdaje kredyty na zero procent :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaa chyba razem z Amber Gold haha, łykajta łykajta

   Usuń
  2. Pusty jesteś.

   Usuń
 6. a co PiS daje, kasę swoim okradając społeczeństwo, najdroższe paliwo na stacjach paliw, 23 podatki Vat za energie elektryczną, BANDA ZŁODZIEI i oszastów.

  OdpowiedzUsuń