niedziela, 26 marca 2023

Hetman przegrywa na inaugurację z LZS Chrząstawa

A było tak blisko dobrego wyniku. Grupa ponad 50 osób oglądających dzisiejszy mecz pomiędzy KS Hetman Sieradz a LZS Chrząstawa nie wierzyła na własne oczy że do tej pory tak słabo grający Hetman prezentuje się o niebo lepiej niż w rundzie jesiennej. Samo spotkanie było meczem walki, obfitującym w faule, kartki i kontuzje. Lepiej jednak pod bramką w ataku zachowywała się drużyna z Chrząstawy i to ona wygrała dzisiejsze spotkanie 1:2 (0:1).


Pierwsi bramkę strzelili goście po zamieszaniu w polu karnym i to oni schodzili na przerwę prowadząc 0:1. Bramkę dla sieradzkiej drużyny na 1:1 strzelił super snajper Hetmana Bartosz Świącik, uderzając piłkę głową nad wychodzącym do niego bramkarzem drużyny gości. Była to 68 minuta a w akcji tej asystę zanotował Łukasz Kowalczyk. Niestety goście również pod koniec drugiej połowy wykorzystali niefrasobliwość Hetmana w polu karnym i zrobiło się 1:2 dla drużyny przyjezdnej. Choć Hetman atakował zaciekle to wyniku nie udało się już im zmienić. Może zawodnicy z Sieradza dziś by się cieszyli z pierwszych historycznych punktów gdyby pani sędzia dzisiejszego spotkania zauważyła chociaż jeden faul w polu karnym na Bartoszu Świąciku. Niestety w Klasie B sędzia jest jeden, nie ma var-u, a zawodników jest 22 i trudno wszystko zobaczyć. Szkoda straconej szansy ale progres jest widoczny. Wygląda na to że będą w końcu historyczne punkty dla Hetmana w którymś z meczów rundy rewanżowej.


9 komentarzy:

 1. Szkoda wyniku bo chłopaki się starali bardzo. Sędziowanie dramat!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Zbyszek zdjęcia fajne

  OdpowiedzUsuń
 3. łooo panie spora ta fotorelacja

  OdpowiedzUsuń
 4. normalnie gitara

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow fajnie skakali w powietrze

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak można mówić o tym że hetman grał o niebo lepiej jak przegrał z Chrząstawa???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś można, skoro mieli więcej sytuacji od nich. Gra lepsza od wyniku i tyle

   Usuń
  2. Liczy się to co w sieci , nie obraz gry

   Usuń
 7. Jakby nie było to w 17osobowej kadrze Hetmana w pierwszym składzie grało 7 młodzieżowców a na ławce było kolejnych czterech. Przynajmniej młodzież ma co robić i nie siedzi przed komputerami💪💪👍

  OdpowiedzUsuń