wtorek, 21 marca 2023

Morsy pożegnały sezon

W dniu 21 marzec tj pierwszego dnia wiosny sieradzkie morsy w liczbie około 30 klubowiczów pożegnały zimę topiąc Marzannę. Marzanna początkowo miała nazywać się INLACJA ale w ostatniej chwili została przechrzczona na INFLCYJA.

Przed kąpielą prezes sieradzkich morsów Pan Jacek Mikołajczyk wygłosił przemówienie do zebranych na plaży klubowiczów podsumowując tym samym cały sezon 2022/2023. Na spotkaniu pojawił się również prezydent Sieradza Pan Paweł Osiewała i UWAGA! zapowiedział że w przyszłym sezonie spróbuje morsowania. 

    Litości dziś dla Marzanny nie było. Choć z oczów świeciły się jej jednodolarówki i miała smutną minkę to nie uchroniło ją to od wrzucenia do rzeki Warty, smutna popłynęła do morza. Kąpiel w dniu dzisiejszym tradycyjnie trwała 15 minut. Sezon z morsowaniem 2022/2023 został oficjalnie zamknięty. Redakcja Sieradztomy.pl dziękuje wszystkim morsom za spędzony wspólnie czas, za super materiały z waszym udziałem, za wspólne wyprawy nad zalew Przykona i Lisowice. Było naprawdę super. Do zobaczenia w przyszłym sezonie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz