niedziela, 12 marca 2023

Tubądzin Volley MOSiR Sieradz przegrał mecz we własnej hali

Drużyna siatkarska z Sieradza, Tubądzin Volley MOSiR Sieradz przegrała na własnym parkiecie z KS Rudziniec 2:3. Mecz miał swoją dramaturgię gdyż sieradzanie przegrywali już 0:2 w setach , jednak zdołali się podnieść i doprowadzili do stanu 2:2. Potrzebny był piaty set, i w nim lepsi okazali się jednak goście.

Na trybunach podczas meczu  gościliśmy w dniu wczorajszym znakomitego byłego już siatkarza reprezentacji Polski Pawła Zagumnego. To wielokrotny Olimpijczyk i medalista mistrzostw Świata, Europy, Pucharu Świata oraz Ligi Światowej. I choć jego obecność oraz doping fantastycznej sieradzkiej publiczności dodawała skrzydeł naszej drużynie, to mecz jednak zakończył się porażką.

Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - KS Rudziniec: 2:3 (23:25), (20:25), (25:19), (25:22), (11:15).

Na tę chwilę sieradzka drużyna jest 5 w tabeli.

1. AZS Stoelzle Częstochowa: 45 pkt

2. WKS Wieluń: 42 pkt

3. ZAKSA Strzelce Opolskie: 42 pkt

4. KS Rudziniec: 36 pkt

5. Tubądzin Volley MOSiR Sieradz: 34 pkt

6. Bielawianka Bielawa: 32 pkt

7. Gwardia Wilczyce: 29 pkt

8. Chełmiec Wałbrzych: 27 pkt