środa, 5 kwietnia 2023

Dramatyczna akcja ratownicza w gminie Warta strażacy ratują dwoje dzieci CHŁOPCY ZOSTALI URATOWANI

Od kilku godzin trwa akcja ratownicza w okolicach wsi Mikołajewice w gminie Warta, strażacy wspólnie z policją poszukują dwóch 14-letnich chłopców.

Do akacji ratowniczej zadysponowano już ponad 10 zastępów straży, specjalistyczna grupa nurków z PSP w Sieradzu, pies tropiący z OSP Proboszczowice i specjalistyczna grupa z dronami z podczerwienią z OSP Strzałków w powiecie radomszczańskim. 

Jak powiedział nam starszy kapitan Marcin Zwierzak z PSP w Sieradzu, o pomoc w akcji straż została poproszona przez policję, akcja jest bardzo dynamiczna, obecnie jest kontakt z chłopcami, lecz teren, na którym się znajdują, jest bardzo trudny, bagnisty. Strażacy robią wszystko, aby jak najszybciej dotrzeć do chłopców, kliknij, aby wysłuchać MP3.

Masz zdjęcie do tego materiału i chcesz je pokazać innym, prześlij je do nas, [email protected] Za zdjęcia dziękujemy OSP Glinno i OSP Warta.

AKTUALIZACJA

Jak poinformował nas starszy kapitan Marcin Zwierzak z PSP Sieradz, obaj chłopcy zostali uratowani i zostali ewakuowani pieszo przez strażaków do miejsca skąd zostaną podjęci przez strażaków na Quadach.5 komentarzy:

 1. matko jedyna co tym małolatom strzeliło do głowy żeby iść na spacer na bagna

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo dla Strażaków .Powinni dostać nagrody za taką akcję 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla tych ludzi,którzy ratowali konkretne premie.Brawo !!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Za to im płacą, żeby ratowali...

  OdpowiedzUsuń