piątek, 12 maja 2023

Jest areszt dla mordercy z Tomisławic

 W piątek na posiedzeniu sąd zastosował trzymiesięczny areszt dla 19-letniego mordercy 16-latki z domu dziecka w Tomisławicach w gminie Warta.

Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy, wysłuchaniu podejrzanego i jego obrońcy, stwierdził, że przedstawiony z wnioskiem materiał dowodowy stanowi o istnieniu dużego prawdopodobieństwa dokonania przez podejrzanego zarzucanych czynów, jednocześnie sąd stwierdził, że w sprawie podejrzanemu realnie grozi surowa kara, to jest przesłanka do zastosowania tymczasowego aresztowania i w konsekwencji sąd taki środek orzekł na trzy miesiące. Postanowienie nie jest prawomocne, ale wykonalne, powiedział dziś sędzia Jacek Klęk rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Sieradzu, kliknij, aby wysłuchać MP3.

Tu można przeczytać o tragedii z domu dziecka link.

2 komentarze:

 1. Kolejne dziecko nie żyje i co to zmieni?
  Jadę na matury, parkuje pod mechanikiem, a w bloku na przeciwko płacze dziecko, po chwili wrzeszczy facet zamknij się k..wo, tak się uspokaja dziecko?, dalej pojawiają się trzaski mebli i kolejne wyzwiska i dalszy płacz dziecka.
  Po maturach pytałam pod blokiem, to ojciec tak zajmuje się dziećmi, awantury, wrzaski i przemoc to nic nowego, policja wie (ponoć facet ma zawiasy za pobicie), mops też zna rodzinę, w końcu kobieta rodziła będąc niepełnoletnią,
  i co? I wszyscy mają to w d....
  Prokuratura po drugiej stronie ulicy, a mops dwie ulice dalej, wszyscy mają daleko na kontrolę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to skoro wiesz co się dzieje to zgłoś, a nie z anonima walisz 😂

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.