niedziela, 14 maja 2023

Nie żyje Urszula Rozmarynowska, Rafał Matysiak w ciężkim stanie - AKTUALIZACJA ZDJĘCIA

W dniu 14 maja we wczesnych godzinach porannych doszło do śmiertelnego wypadku w Wincentowie w gminie Rusiec. Tir zderzył się tam z samochodem osobowym marki BMW. Samochodem podróżowali zastępca prezydenta miasta Sieradz Rafał Matysiak oraz  Urszula Rozmarynowska, przewodnicząca Rady Miejskiej w Sieradzu. Rafał Matysiak jest ranny i został przetransportowany helikopterem LPR do szpitala, nie żyje Urszula Rozmarynowska.

(Zdjęcia OSP Rusiec i KPP Bełchatów oraz OSP Wola Wiązowa)

Komentarz rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.

"W dniu 14 maja około godziny 7:00 rano 53 letni kierowca BMW nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z samochodem ciężarowym. W skutek wypadku śmierć poniosła 63 letnia kobieta, kierowca został ranny. Na miejscu zdarzenia lądowa śmigłowiec LPR-u . W chwili obecnej na miejscu wypadku trwają czynności policyjne pod nadzorem prokuratora".

AKTUALIZACJA:

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący bmw 53-letni mężczyzna, jadąc od strony Widawy w kierunku Pajęczna, wjeżdżając na DK 74 z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym volvo, który jechał od strony Wielunia w kierunku Bełchatowa. W wyniku zderzenia pojazdów, na skutek odniesionych obrażeń, śmierć na miejscu poniosła 63-letnia mieszkanka powiatu sieradzkiego - pasażerka BMW, a jego kierowca śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala. Kierujący volvo, 26-letni mężczyzna był trzeźwy.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz