czwartek, 4 maja 2023

PODSUMOWANIE „ MAJÓWKI” NA DROGACH POWIATU SIERADZKIEGO

Podczas długiego majowego weekendu na drogach powiatu sieradzkiego doszło do 9 zdarzeń drogowych. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Podczas działań zatrzymano łącznie 3 nietrzeźwych kierujących.

(Źródło KPP Sieradz)


Minione 6 dni długiego weekendu, był to czas wytężonej pracy policjantów. Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem tych, którzy postanowili spędzić majówkę poza domem. Funkcjonariusze sprawdzali czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością. Kontrolowali trzeźwość kierowców oraz stan techniczny pojazdów. Mundurowi zwracali również uwagę czy wszyscy podróżujący mają zapięte pasy, a dzieci przewożone są w fotelikach bezpieczeństwa.

Od piątku 28 kwietnia 2023 roku na drogach powiatu sieradzkiego doszło do  9 zdarzeń drogowych,  w których na szczęście nikt nie zginął i nie odniósł poważnych obrażeń. Zatrzymano 3 nietrzeźwych kierujących. W porównaniu do ubiegłej majówki nastąpił spadek kolizji drogowych. Wówczas na drogach powiatu sieradzkiego doszło do 15 zdarzeń.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.