poniedziałek, 22 maja 2023

Poważny wypadek w Burzeninie AKTUALIZACJA nowe zdjęcia

W poniedziałek 22 maja o godzinie 13:47 służby ratunkowe w Sieradzu odebrały zgłoszenie o groźnie wyglądającym wypadku drogowym, do jakiego doszło w Burzeninie na drodze w kierunku Strzałek.

Z informacji, jakie udało nam się uzyskać, poszkodowanych jest kilka osób, które obecnie znajdują się pod opieką służb medycznych i ratowników ze straży pożarnej.

Prawdopodobnie zderzyły się tam dwa samochody, ale jak dokładnie doszło do tego wypadku, będą ustalać policjanci ze Złoczewa wspólnie z policjantami z Sieradza. 


Masz zdjęcie do tego materiału i chcesz je pokazać innym prześlij je na adres [email protected] 

AKTUALIZACJA:

Z ustaleń policji wynika, iż na ulicy Złoczewskiej w Burzeninie, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych, jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący VW 19-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego, na prostym odcinku drogi, z niestulonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka Fordem, którym kierował 19-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego, który podróżował z pasażerem. 

Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe, do sieradzkiego szpitala trafili zarówno obaj kierowcy, jak i pasażer. 

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci zbadali stan trzeźwości obu kierowców, wynik obu wskazał, iż są trzeźwi. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzą policjanci ze Złoczewa.

 Za zdjęcie dziękujemy Pani Kindze, OSP Burzenin i OSP Szczawno.


3 komentarze:

  1. Nie ogarneli objazdów... takie verso drogie w częściach, bardzo drogie

    OdpowiedzUsuń
  2. jak te młode jeżdżą to aż strach

    OdpowiedzUsuń
  3. Z nieustalonych przyczyn?! Heh... To bardziej niż pewne, że w jednej ręce kierownica, a w drugiej telefon z tiktoczkami albo messenger'em xD

    OdpowiedzUsuń