niedziela, 14 maja 2023

Śmiertelne potrącenie w Morawkach - AKTUALIZACJA NOWE ZDJĘCIA !!!

W nocy z soboty na niedzielę ( 13 na 14 maja ) służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny we wsi Morawki w gminie Błaszki.

FOT. OSP KALINOWA

Na miejsce zgłoszenia udały się służby, po dojeździe do miejsca wypadku okazało się, iż doszło do potrącenia pieszego przez samochód marki Hyundai Santa. Niestety przybyły na miejsce lalkarz stwierdził zgon 63-letniego mężczyzny. 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż 40-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego kierując samochodem marki Hyundai Santa, nie zachował należytych środków ostrożności co doprowadziło do potrącenia 63-letniego mężczyznę, który poniósł śmieć na miejscu. 

Na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady kryminalistyczne, wykonano oględziny miejsca zdarzenia oraz przesłuchano świadków. 40-letni kierowca był trzeźwy. 

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Błaszek pod nadzorem prokuratora. Masz foto z tego zdarzenia i chcesz je pokazać innym prześlij je do nas [email protected]

Foto OSP Kalinowa

5 komentarzy:

 1. A dlaczego nie napisaliście że kierowca zbiegł z miejsca i dopiero po 50 minutach wrócił. Zacierając ślady i nie udzielił pierwszej pomocy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyż nie ma takiej informacji w komunikacie ze strony policji.

   Usuń
 2. A gdzie zdjęcie pojazdu który potrącił?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, schował auto do garażu po czym wrócił już innym samochodem. Przyznał się dopiero po godzinie jak się okazało, że jest monitoring pobliski.

   Usuń
 3. Co z kierowcą?
  Co wykazała sekcja zwłok?
  Dlaczego nie ma aktualizacji?

  OdpowiedzUsuń