poniedziałek, 5 czerwca 2023

Amatorzy Zapolice - Hetman Sieradz 4:2

4 czerwca odbyła się 24 kolejka Klasy B grupy Sieradz I. W niej Amatorzy Zapolice podejmowały Hetmana Sieradz. Mecz po 90 minutach walki obu drużyn zakończył się zwycięstwem zespołu z Zapolic 4:2 (4:0).

Szkoda pierwszej połowy w której Hetman pozwolił sobie wbić 4 gole, gdyż w drugiej połowie drużyna z Sieradza wzięła się w garść i strzeliła 2 bramki (wygrywając drugą połowę 0:2). Gole dla sieradzan strzelali (59 minuta Brian Czyż, 69 minuta Mateusz Kędzierski asysta - Bartłomiej Podsiadły). Do zakończenia sezonu pozostały jeszcze dwie kolejki. Wciąż na czele jest zespół KS Rębieskie z 59 pkt, drugi jest Piast II Błaszki 53 pkt a trzeci UKS Wiewiórczyn 52 pkt. W następnej kolejce Hetman Sieradz podejmie u siebie 11 czerwca o godzinie 17:00 zespół LKS Kalinowa.