poniedziałek, 19 czerwca 2023

Balcerzak CUP w Sieradzu

W niedzielę 18 czerwca na płycie głównej stadionu MOSiR w Sieradzu odbyła się druga już edycja turnieju Balcerzak CUP dla dzieci i młodzieży grającej w piłkę nożną.

Do zawodów zgłosiło się aż siedem drużyn piłkarskich, w których grają dziewczynki i chłopcy chodzący do szkół podstawowych. To druga edycja tego turnieju, którego pomysłodawczynią jest Patrycja Balcerzak reprezentantka Polski w piłce nożnej kobiet. Podczas dzisiejszego turnieju zbierane były środki pieniężne na zakup strojów dla drużyny piłkarskiej dziewcząt. O turnieju rozmawiałem z Patrycją Balcerzak, kliknij, aby wysłuchać MP3.

W turnieju wzięło udział 7 zespołów: Warteczka 2013, Football Academy, Akademia Sieradz, Inter Woźniki, Warteczka 2012, MOSiR Sieradz-Dziewczynki, CITY. Zespoły grały systemem każdym z każdym i do półfinałów zakwalifikowały się 4 zespoły. W półfinale 1 zmierzyli się Warteczka 2012 i Warteczka 2013 (5:0). W drugim półfinale zmierzyli się Akademia Sieradz i Inter Wozniki (3:0). Mecz o 3 miejsce: Warteczka 2013 i Inter Wozniki: 1:1 a w karnych wygrali Inter Wozniki. Final Warteczka 2012 z Akademia Sieradz 1:1 i po karnych Warteczka zwyciężyła.

1 - Warteczka 2012;

2 - Akademia Sieradz;

3- Inter Wozniki;

4- Warteczka 2013.

Najlepszy zawodnik - Dawid Lewiński;

Królowa strzelczyń - Maja Żmudzińska;

Najlepszy bramkarz- Oliwier Orłowski. Najlepszy trener - Kacper Skonieczny

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz