środa, 28 czerwca 2023

“FOTOGRAFICZNA OPOWIEŚĆ – DZIEDZICTWO SIERADZA I REGIONU W OBIEKTYWIE”

Muzeum Okręgowe w Sieradzu zaprasza do uczestnictwa   w   wakacyjnym konkursie: “Fotograficzna opowieść – Dziedzictwo Sieradza i Regionu w obiektywie”. Termin trwania konkursu :  01 lipca-31 sierpnia 2023 r.

(Źródło Muzeum Okręgowe w Sieradzu)


Zapraszamy do udziału w naszym konkursie fotograficznym, który pozwoli Ci odkryć historię naszego pięknego regionu w zupełnie nowym świetle! Czy zawsze fascynowała Cię przeszłość, zapomniane miejsca i tajemnicze historie? Teraz masz okazję uwiecznić je na fotografii i podzielić się nimi z innymi.

Przeżyj podróż w czasie, korzystając z mocy swojego obiektywu, aby zatrzymać chwilę i uchwycić magię minionych epok. Znajdź ukryte skarby, unikalne architektoniczne perełki, miejsca pełne legend i opowieści, które czekają na odkrycie. Prześlij nam swoje najlepsze fotografie wraz z krótkim opisem. Napisz, co Cię zainspirowało.

Nie ważne, czy jesteś doświadczonym fotografem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z aparatem – konkurs jest dla każdego, kto ma pasję do historii i chce ją uwiecznić na niepowtarzalnych zdjęciach. To doskonała okazja, aby podzielić się swoim spojrzeniem na nasze piękne miasto i region, oraz zainspirować innych do odkrywania jego bogatego dziedzictwa.

Czekają na Ciebie fantastyczne nagrody, a Twoje fotografie zostaną ocenione przez nasze kompetentne jury. Wybierz najlepsze ujęcia, które wyróżnią się oryginalnością, artystycznym podejściem i oddaniem ducha naszej przeszłości.

Dołącz do nas w tej niezwykłej podróży w czasie. Prześlij swoje zgłoszenie oraz pracę i udowodnij, że Twoje obrazy mogą stać się prawdziwymi oknami do przeszłości.

 Zapraszamy do udziału w konkursie!

REGULAMIN KONKURSU

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz