piątek, 23 czerwca 2023

Wandale zniszczyli elewację Szkoły Podstawowej nr 4

Bardzo dziwnie się czuli dziś uczniowie, rodzice i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej którzy przyszli na zakończenie roku szkolnego, gdyż zobaczyli zniszczoną elewacje szkoły.

Nieznany sprawca lub sprawcy dokonali zniszczenia elewacji Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu, na elewacji ktoś namalował wulgarne teksu i rysunki. To pierwsze takie zdarzenie w tej szkole powiedziała nam dyrektor placówki Renata Pawlikowska,  kliknij, aby wysłuchać MP3.

Obecnie zgrywany jest monitoring i zostanie on przekazany policji, która zajmuje się już wyjaśnieniem, kto dokonał tego aktu wandalizmu. 

Policjanci z sieradzkiej komendy byli już na miejscu i zabezpieczyli wszystkie ślady, które mogą pomóc ustalić, kto dokonał zniszczenia elewacji szkoły.
 

2 komentarze:

  1. Przez publikacje takich zdjęć dajecie tym wandalom jeszcze większe zasięgi i jeszcze bardziej krzywdzicie te dzieciaki. Nie z wszystkiego da się zrobić materiał i jako "profesjonaliści" powinniście o tym wiedzieć.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli jakaś persona wyraża swoje niezadowolenie przez frazę "Je... Ku..." to wiadomo, z jakim patologicznym/więziennym elementem mamy do czynienia ;)

    OdpowiedzUsuń