wtorek, 27 czerwca 2023

ZATRZYMANY MĄŻ KOBIETY, KTÓRA ZAGINĘŁA BLISKO 23 LATA TEMU W SIERADZU

Policjanci z łódzkiego Archiwum X Wydziału Kryminalnego KWP pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Sieradzu, nadal pracują nad sprawą zaginięcia sprzed 23 lat mieszkanki Sieradza. Szeroko zakrojone działania mają na celu sprawdzenie nowych poszlak.

Policjanci z Archiwum X Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, zajmujący się na co dzień sprawami sprzed lat, nadal analizują okoliczności zaginięcia mieszkanki Sieradza. Tajemnicza sprawa ma swój początek w nocy z 23 na 24 grudnia 2000 roku na terenie miasta. Zaginiona wtedy to przepadła „jak kamień w wodę”. Funkcjonariusze komendy wojewódzkiej pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Sieradzu cały czas wykonują czynności procesowe w tej sprawie.

26 czerwca 2023 roku funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w  Łodzi na polecenie  Prokuratury Okręgowej w Sieradzu dokonali przeszukań lokali mieszkalnych i gospodarczych w Sieradzu, a także otwartych terenów. W działaniach policjantów brał udział pies służbowy do wykrywania zwłok ludzkich oraz wykorzystano georadar.

Jednocześnie 26 czerwca 2023 roku na polecenie Prokuratury Okręgowej w Sieradzu zatrzymano męża zaginionej. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz