czwartek, 13 lipca 2023

Artur Barciś - spotkanie w Teatrze Miejskim w Sieradzu

W dniu 13 lipca w Teatrze Miejskim w Sieradzu odbyło się spotkanie z popularnym aktorem polskim, Arturem Barcisiem. W swojej karierze odgrywał role filmowe, dubbingowe, telewizyjne oraz aktorskie na deskach teatralnych. Jest także reżyserem i scenarzystą.


O godzinie 17:00 w Teatrze Miejskim w Sieradzu rozpoczęło się spotkanie z fantastycznym aktorem, Arturem Barcisiem. Spotkanie odbyło się  dzięki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sieradzu oraz Fundacja Dzieciom PUZZLE a prowadziła je Monika Waraczyńska. Aktor znany jest odbiorcom z ról Tadeusza Norka z serialu Miodowe lata czy też Arkadiusza Czerepacha z serialu Ranczo. Dziś opowiadał zebranej publiczności w Teatrze Miejskim o swoich początkach i pierwszych krokach jakie stawiał w ogromnej krainie aktorstwa.

Dał także publiczności bardzo zabawną lekcję dykcji, którą raczej na pewno zwykły "Kowalski" by nie powtórzył ale były także ćwiczone łatwiejsze zwroty takie jak: "wyindywidualizowaliśmy się z rozentuzjazmowanego tłumu", czy "i cóż że ze Szwecji" lub "treść, Sierpc, sierść", prawda że łatwo je wymówić?

Pan Artur pochwalił się również że niedługo pojawi się na ekranach kin film "Polowanie", w którym gra rolę bardzo wrednego człowieka i to dla dzisiejszego gościa była ogromna przyjemność grać tam "takiego sukinsyna", bo "być kimś innym, być kimś kimś się nie jest" jest ogromną frajdą dla Pana Artura. Na spotkaniu był też czas na zadawanie pytań od publiczności a także wspólne selfie, podpisywanie książek czy dawanie autografów. Spotkanie z aktorem trwało ponad godzinę i w całości było tłumaczone na język migowy.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz