niedziela, 23 lipca 2023

Open Hair Festiwal 2023 sobota

Sobota 22 lipca  to kolejny dzień tegorocznego 13 już Open Hair Festiwal. Imprezie towarzyszyło wiele wydarzeń w przestrzeni miejskiej, Rynku, Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego, czy ulicy Rycerskiej. Jako gwiazda wieczoru koncert dał zespół T.Love.

Prowadzącymi tegoroczny Open Hair Festival są znane z ekranów telewizyjnych osobowości: Maja Hyży i Conrado Moreno. Widzieliśmy ich dziś w całej przestrzeni trwania imprezy od pokazów mody po koncerty na Placu Wojewódzkim. A działo się dziś naprawdę dużo. Należy tu wspomnieć o imprezach towarzyszących OHF23. Były to warsztaty i pokazy w jeździe na rolkach, bitwa na kolorki (Holi), Meet Me czyli strefa poznania się a odbyło się tam spotkanie z Emilią Zakręcovnią, która opowiadała jak dbać o długie, piękne kręcone włosy. W sieradzkim BWA odbyła się wystawa zbiorowa Związku Polskich Artystów Plastyków z Okręgu Łódzkiego. Była również przygotowana strefa zabaw dla dzieci oraz strefa z jedzeniem z food track-ów. Oczywiście OHF23 to moda i koncerty. Dziś na ulicy Rycerskiej mogliśmy oglądać pokazy mody młodych projektantów z ASP i Politechniki Łódzkiej. A w kończącym dzień pokazie mody zobaczyliśmy kreacje Mariusza Przybylskiego. Jeśli chodzi o koncerty to zaprezentowali się dziś przed sieradzką publicznością Justyna Majkowska i Piotr Cajdler, GrubSon i jako gwiazda wieczoru legendarny zespół T.Love. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.6 komentarzy:

 1. Coś w stylu przeżyjmy to jeszcze raz, świetna obszerna fotorelacja !!! Jesteście najlepsi !

  OdpowiedzUsuń
 2. Chłopaki latali z aparatami jak szaleni no i efekt mamy :) inne redakcje wstydźcie się !

  OdpowiedzUsuń
 3. No ale chyba Open Hair się przejadł, najgorszy ze wszystkich OHF

  OdpowiedzUsuń
 4. Rety świetna robota panowie, ile zarobiliście ? Pewnie nic w Polsce osób ciężko pracujących się nie nagradza a co dopiero w Sieradzu :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesteście najlepsi !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. I znów STM pokazał klasę, ta sieradzka gazeta internetowa niema konkuręcji, rozwalacie cały powiat, piękne zdjęcia wszystko pokazane i w wysokiej jakości, jak was widzę to odrazu wiem że będzie co oglądać. Kocham was. Dominika.

  OdpowiedzUsuń