środa, 12 lipca 2023

Uśmiech świata. Wystawa fotografii Elżbiety Dzikowskiej

Różne języki, różne kolory skóry wyznania, miejsca zamieszkania, pochodzenie i wiek... ale uśmiech niemal ten sam. Niecodzienna wystawa już w Sieradzu.

W dniach 11 - 30 lipca 2023 r. na ul. Kościuszki, w pobliżu placu przy pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego można oglądać plenerową wystawę fotografii „Uśmiech Świata” cenionej podróżniczki - Elżbiety Dzikowskiej, przemierzającej od wielu już lat kontynenty, znanej wszystkim widzom, m.in., z legendarnego programu Pieprz i Wanilia, zrealizowanego dla TVP wraz z Tonym Halikiem. 

Artystka przedstawiła uśmiech na portretach ludzi, spotkanych podczas jej egzotycznych podróży. Są to uśmiechy szerokie, małe i duże, pełne szczerości i radości.

Wystawie towarzyszy konkurs fotograficzny na przedstawienie najpiękniejszego uśmiechu mieszkańców Sieradza.

Zadanie jest proste. Należy do 18 lipca 2023 r. na mail [email protected] przesłać maksymalnie 3 fotografie ukazujące uśmiech sieradzan. Technika wykonania zdjęć jest dowolna, przy czym fotografie powstałe w rezultacie wyraźnej ingerencji graficznej będą odrzucane.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 23 lipca o godz. 20.15. na scenie głównej Sieradz Open Hair Festival (pl. Wojewódzki).

Główną nagrodą jest bon o wartości 1500,00 zł do sklepu (EURO AGD) ufundowany przez sponsora głównego Festiwalu firmę Plukon.Źródło UM Sieradz.
 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz