piątek, 18 sierpnia 2023

Koncert na Rynku To All Units & Experiment

To All Units & Experiment zagrają w sobotę 19 sierpnia 2023 r. o godzinie 17:00 na Rynku w Sieradzu. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

To All Units:

Zespół działa od roku 2017. Wykonujemy muzykę z pogranicza szeroko pojętego alternatywnego pop-rock'a. Mamy na koncie jeden autorski album zatytułowany "Gwiazdy", wydany w roku 2019, a w te wakacje została wydana EP'ka, którą będzie można usłyszeć oraz nabyć na koncertach, naszej letniej, wakacyjnej trasy.

Obecny skład zespołu:

- Wiktoria Łacina - wokal

- Błażej Ibron - gitara elektryczna

- Jakub Szymankiewicz - instrumenty klawiszowe

- Maciej Starczewski - gitara basowa

- Patryk Stasiak – perkusja

 

EXPERIMENT:


Nazywamy się Experiment i jesteśmy z okolic Kalisza. Gramy muzykę rockową, choć uważamy, że każda piosenka prezentuje coś odrobinę innego. W tym roku wydaliśmy swoją pierwszą EP-kę, z której utwory dostępne są na naszym kanale YouTube, do którego link znajduje się poniżej. W skład zespołu wchodzi obecnie pięć osób. Z niedawnych osiągnięć możemy pochwalić się nagrodami z ostatniej edycji Wszyscy Śpiewamy na Rockowo w Ostrowie Wielkopolski (nagroda publiczności, nagroda indywidualna, nagroda osobista dla muzyka) oraz tym, że nasze utwory znalazły się w kaliskim Radio Centrum oraz na rockowej liście przebojów Antyradia - Turbo Top.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz