sobota, 5 sierpnia 2023

VII Przegląd Kapel Podwórkowych

W sobotę 5 sierpnia w Parku Staromiejskim w Sieradzu odbył się po raz VII Przegląd Kapel Podwórkowych, na scenie zaprezentowało się 5 kapel.

Tradycyjnie na początku sierpnia do Sieradza przyjeżdżają miłośnicy i sympatycy kapel podwórkowych, który już po raz siódma przyjechali na przegląd kapel podwórkowych.

Podczas tegorocznego przeglądu w amfiteatrze Parku Staromiejskiego zaprezentowało się 5 kapel, na scenie zaprezentowały się kapele, Pożarniki, Kapela Fakiry, Kapela Fama, Kapela Podwórkowa z Brzeźnia i Kapela Spod Dębu. 

Mimo iż pogoda nie zachęca, do przyjścia na koncert do sieradzkiego amfiteatru przyszło około 300 osób. 

5 komentarzy:

 1. szkoda, że pogoda nie była piknikowa kapele fajne atmosfera super - dzięki dla organizatorów więcej takich imprez wakacyjnych

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda że nie byliście patronatem medialnym bo byśmy zobaczyli zdjęcia wszystkich kapel , bo patroni medialni standardowo dali D..Y !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czemu nie byliście patronem medialnym, nie chcieliście ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem to chłopaki mieli być patronem i było wszystko ugadane, ale nagle ukazał się plakat bez ich logo bez ich patronatu więc jest jak jest a i tak najwięcej zdjęć wstawili. Znam Zbyszka poszedł by i siedział do końca i zdjęć było by z 300 wszystkich uczestników Gali a tak to brawo dla organizatorów najważniejsze że pieniądze zostały rozdane :) a patroni medialni G...O pokazali :) BRAWO !!!

   Usuń
  2. widocznie o to chodzi by rozdawać pieniądze i nie pokazywać co się działo , proste ...

   Usuń