czwartek, 7 września 2023

Przekazanie pojazdu ratowniczo - gaśniczego dla OSP we Włyniu

PSP w Wieruszowie przekazała OSP we Włyniu ciężki pojazd ratowniczo-gaśniczy GCBA Mercedes Benz Atego posiadający zbiornik o pojemności 5 tysięcy litrów oraz 500 litrów środka pianotwórczego. Posiada w pełni profesjonalne wyposażenie do wszelkich akcji ratowniczo-gaśniczych. Pojazd jest z 2010 roku, służył w Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie. Został przekazany dzięki decyzji nadbryg. Grzegorza Janowskiego, Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Łodzi.

 

- Dziś przybył do nas ten ciężki samochód ratowniczo- gaśniczy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni. W imieniu całej społeczności Włynia bardzo serdecznie dziękujemy, będziemy się starać, żeby ten samochód właściwie wykorzystać- powiedział Marek Ciołek, prezes OSP Włyń

 Jednostka do tej pory dysponowała pojazdem ratowniczo- gaśniczym średni GBA Star. 

 - Udało się pozyskać profesjonalny pojazd. Cieszymy się, że w tak niedługim czasie udało się to wszystko zorganizować. Gratuluję całej jednostce, to wszystko dzięki Wam. Bardzo się cieszę, że kolejna jednostka w naszej gminie pozyskała profesjonalny wóz ratowniczo- gaśniczy, który będzie służył wszystkim mieszkańcom- mówił Krystian Krogulecki, burmistrz Warty.

Źródło Promocja Gmina Warta

Zdjęcia Foto Video Studio Anna Majewska


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz