niedziela, 10 września 2023

XII Sieradzki Jarmark Powiatowy - Nowe zdjęcia !!!

Za nami XII Sieradzki Jarmark Powiatowy, który tradycyjnie rozpoczął się mszą świętą w kościele Najświętszego Serca Jezusowego na osiedlu Jaworowe. Po niej barwny korowód przedstawicieli gmin wraz z motocyklistami z Sieradza, Burzenina i Błaszek przeszedł na Plac Wojewódzki gdzie odbywała się dalsza część imprezy. Tam były przygotowane dla odwiedzających stargany z pysznymi potrawami zrobionymi przez Koła Gospodyń Wiejskich i wesołe miasteczko dla dzieci. Jeśli jarmark to i muzyka, tu prezentowali się na scenie przedstawiciele gmin a także odbyły się dwa koncerty. Pierwszy dała grupa ABBA CLASSIC, gdzie jak sama nazwa wskazuje śpiewała piosenki legendarnego zespołu ABBA a drugi Grupa BIG DAY znana z hitów takich jak "Przestrzeń" czy "W dzień gorącego lata". Jarmark zakończył się przed godziną 22:00.


10 komentarzy:

 1. Przejrzałem materiał tu i jednego z patronów medialnych, to jakieś jaja, u patrona impreza zakończyła się około 13, u pozostałych patronów nawet wzmianek nie ma o tym wydarzeniu. Gratulacje dla całej redakcji za fotorelacje z tej i innych imprez.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zbychu z PAP-u dzwonili, jesteś tam potrzebny bo Sieradz na Ciebie nie zasługuje !

  OdpowiedzUsuń
 3. Chłopaki rozłożyliście patronaty medialne na łopatki, wiadomo Nasze Radio prowadziło imprezę , TVR8 dopiero skręci materiał - to trochę inny rodzaj patronatu ale fotorelacja chyba wszystko tu jest , to pewnie dlatego was nienawidzą mieście ;/ heh

  OdpowiedzUsuń
 4. Zbyniek fajne fotki - kiedy zmieniasz aparat na Hasselblada ???

  OdpowiedzUsuń
 5. Panowie czapki z głów przed wami !

  OdpowiedzUsuń
 6. 600 fot ??? Naprawdę ??? Genialne :D

  OdpowiedzUsuń
 7. szkoda że nie było jednorożców ale za to były kucyki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. łooooooooooo obszerna fotorelacja

  OdpowiedzUsuń
 9. Brawo dla Sieradztomy

  OdpowiedzUsuń
 10. Dobra robota i dobre oko. ;)

  OdpowiedzUsuń