niedziela, 15 października 2023

GKS Sędziejowice zremisowały z Hetmanem Sieradz

W niedzielę (15 października) w 7 kolejce B klasy grupy Sieradzkiej I zespół GKS Sędziejowice mierzył się na własnym boisku z sieradzkim Hetmanem. Drużyna z Sieradza z góry skazana na porażkę postawiła się drużynie z Sędziejowic i wywalczyła punkt remisując z wyżej notowanym zespołem (2:2).

Do przerwy prowadził Hetman Sieradz (0:1) po bramce Łukasza Kowalczyka. W drugiej połowie gospodarze doprowadzili do wyrównania ale znów musieli gonić wynik ponieważ to Hetman cieszył się z ponownego prowadzenia. Bramkę na (1:2) dla sieradzan zdobył Piotr Jaranowski. Drużyna z Sędziejowic zdołała doprowadzić do remisu i mecz zakończył się wynikiem (2:2) a tym samym podziałem punktów. Po siedmiu kolejkach liderem w B klasie grupy Sieradzkiej I jest Iskra Stolec, 19 punktów, stosunek bramek 30-7, KS Hetman Sieradz jest na 10 miejscu z dorobkiem 5 punktów, stosunek bramek 12-23, tabelę zamyka na 12 miejscu LZS Chrząstawa, 0 punktów, stosunek bramek 11- 48. Za tydzień (22 października o godzinie 15:00) KS Hetman Sieradz zagra u siebie z drużyną LZS Chrząstawa.