niedziela, 15 października 2023

Zbiórka dla Pawła Nowakowskiego wciąż trwa - będzie festyn charytatywny

Niedawno pisaliśmy o piłkarzu potrzebującym pomocy Pawle Nowakowskim występującym w zespole TS Janiszewice. Zbiórka dla Pawła wciąż trwa a już 22 października odbędzie się dla niego festyn charytatywny w Warcie. Paweł na początku września doznał zatrzymania akcji serca podczas spotkania ligowego, teraz potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Chętnych do pomocy Pawłowi zapraszamy do udziału w zbiórce na ten cel.

https://www.siepomaga.pl/nowakowski-pawel

Pod tym linkiem jest opisany przypadek Pawła, oraz prośba rodziny o pomoc i wpłatę pieniędzy na zbiórkę, której celem jest zawansowana rehabilitacja Pawła w specjalistycznym ośrodku z wykwalifikowanym personelem.

Jedyną szansą na poprawę jakości życia Pawła jest jego intensywna rehabilitacja, dlatego też prosimy naszych czytelników o pomoc. Zbiórka prowadzona jest za pomocą fundacji Siepomaga.pl. 

Już 22 października na Rynku w Warcie o godzinie 10:00 rozpocznie się festyn charytatywny dla Pawła, gdzie wszyscy chętni będą mogli swoim dobrym sercem wspomóc tego człowieka. Festynowi będą towarzyszyły dwa koncerty w wykonaniu zespołów BEWARE oraz BAIT. Szczegóły na plakacie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz