czwartek, 23 listopada 2023

Podziękowanie dla warciańskiego dzielnicowego starszego aspiranta Arkadiusza Więcha

  „….otrzymałam niesamowite wsparcie i pomoc od Pana dzielnicowego Arkadiusza Więch… Wyrażam dla niego ogromną wdzięczność, bowiem z empatią, z wielkim sercem, a jednocześnie niesamowitym profesjonalizmem i swoją kompetencją zaangażował się w sprawę..to najlepszy policjant, jakiego miałam możliwość poznać.. Pan Komendant może być dumny ze swojego podwładnego, a ja jako obywatelka z takiego stróża prawa – to słowa podziękowania, które wpłynęły do Komendanta Powiatowego Policji w Sieradzu.

Do Komendanta Powiatowego Policji w Sieradzu inspektora Piotra Bielewskiego wpłynęły słowa podziękowania od mieszkanki powiatu sieradzkiego dla starszego aspiranta Arkadiusza Więcha dzielnicowego z Komisariatu Policji w Warcie. 

W przesłanym liście kobieta wyraża ogromną wdzięczność za pomoc i zaangażowanie funkcjonariusza w rozwiązaniu jej trudnej sprawy. 

Policjanci każdego dnia podejmują trudne i odpowiedzialne zadania na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa obywateli. Ogniwem łączącym policję ze społeczeństwem, tymi którzy mierzą się z trudnymi sprawami rodzinnymi są dzielnicowi. 

Autorka listu podkreśla, że taka postawa policjanta to wyjątkowy przykład ofiarności w służbie na rzecz bezpieczeństwa obywateli. Pogratulowała Panu Komendantowi, że ma wśród swoich podwładnych tak profesjonalnych i zaangażowanych policjantów. Dziękujemy za docenienie pracy dzielnicowego. 

Każde słowa uznania ze strony obywateli są dla policjantów bezcenne i z pewnością stanowią większą motywację do działania. Źródło KPP Sieradz.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz