środa, 8 listopada 2023

Sieradzka dzielnicowa sierżant Żaneta Dulska wystąpiła w programie telewizyjnym "Jaka to melodia?"

Sierżant Żaneta Dulska na co dzień dzielnicowa w sieradzkiej komendzie, wspólnie z dwoma innymi policjantami wzięła udział w teleturnieju telewizyjnym „Jaka to melodia?”. Cel był szczytny, bowiem wygrana zasiliła konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Sierżant Żaneta Dulska wspólnie z podkomisarzem Mariuszem Kurczykiem z Komendy Głównej Policji i  młodszym aspirantem Patrykiem Klekotem ze Świętochłowic wystąpiła w programie telewizyjnym „Jaka to melodia?”. Wygrana została przekazana na szczytny cel. Pieniądze zasiliły konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach powstała dzięki inicjatywie ludzi, którzy dostrzegli  konieczność istnienia organizacji pomagającej rodzinom, które straciły swoich bliskich. Od lat fundacja opiekuje się rodzinami policjantów, którzy zginęli na służbie. Wspomaga je i wspiera ich codzienność. Akt notarialny powołujący do życia Fundację został podpisany w 1997 roku a z zarejestrowanie Fundacji nastąpiło w dniu 13 listopada 1997r. Od 9 stycznia 2006 roku, Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego, co pozwala przyjmować darowizny odpisu podatkowego w wysokości 1 proc.

Teleturniej „Jaka to melodia?”, to nie pierwszy występ przed kamerami naszej policjantki. Spróbowała już swoich sił na planie filmowym. W 2021 roku wspólnie z kolegą z parolu sierżantem sztabowym Andrzejem Bilem wzięła udział w castingu do projektu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa”. Policjanci zostali wysoko ocenieni przez producentów programu i jako jedna z czterech par patrolowych w Polsce zostali wybrani do udziału w filmie. Pierwsze nagrania ruszyły w listopadzie 2021 roku. Kamery towarzyszyły  funkcjonariuszom w trakcie służby, pokazywały autentyczne sytuacje, dylematy, trudności związane z ich pracą. Policjanci nie są anonimowi, a interwencje i zdarzenia nie są wyreżyserowane. Źródło KPP Sieradz.

Chcesz zobaczyć jak bez fikcji wygląda codzienna praca policjantów!? Zachęcamy do oglądania serialu  w telewizji Wirtualna Polska.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz