poniedziałek, 11 grudnia 2023

Za nami "I Warcki Jarmark Bożonarodzeniowy"

Na Rynku w Warcie po raz pierwszy zorganizowano I Warcki Jarmark Bożonarodzeniowy. Na scenie prezentowali się uczniowie ze szkół z terenu Gminy Warta. Podczas Jarmarku można było skosztować potraw świątecznych a także kupić różne ozdoby i pamiątki. Pojawił się też Święty Mikołaj a wieczorem koncert zagrał zespół Overdrive Fun Studio & Friends.
 


Na początek na scenie prezentowali się młodzi artyści z jednostek oświatowych z terenu Gminy Warta. Były występy taneczne, wokalne a także teatralne. Po występach było wspólne ubieranie choinki, która znajduje się na warckim Rynku. Kolejnymi atrakcjami był pokaz iluzji, animacje z Elfami, pojawił się także Święty Mikołaj. 

Sportowy akcent dodał świąteczny fitness z Kasią Ciach. W części koncertowej odbyły się koncerty: Justyny Kupis i Overdrive Fun Studio & Friends. Na Jarmarku nie brakowało stoisk lokalnych firm i placówek oświatowych z Gminy Warta, gorącej czekolady i świątecznej herbaty, były konkursy z nagrodami, malowanie bombek, warsztaty ze zdobienia pierników, a także Mikołaje na motocyklach.
 
Współorganizatorzy: Gmina Warta, Warckie Centrum Kultury , Jednostki Oświatowe z terenu Gminy Warta, Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Warcie , ZWiK Warta Sp. z o o. Wydarzenie wsparli: ZOO Borysew, Wzgórze Szkółka Roślin Ozdobnych , Kozanecki Obsługa Imprez Plenerowych. 

(Źródło Promocja Gmina Warta, foto Promocja Gmina Warta oraz Karol Frątczak "Fotoszop" Błaszki)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz