sobota, 13 stycznia 2024

Na terenie Gminy Warta zaczęli działać oszuści

(Materiał zamieszczony na stronie Gminy Warta)

"Uwaga! Apelujemy o zachowanie ostrożności!

Docierają do nas niepokojące sygnały od mieszkańców, że na terenie naszej gminy krążą ludzie, którzy oferują mieszkańcom dopłaty na wymianę pieca oraz dopłaty na ocieplenie domu w ramach Programu „Czyste Powietrze”, prosząc mieszkańców o przedstawienie dokumentów potwierdzających dochody- w celu zweryfikowania możliwości uzyskania dopłaty!  

To oszuści!

Ostrzegamy mieszkańców przed nieuczciwymi oferentami!

Jako gmina prowadzimy dla mieszkańców punkt konsultacyjno - informacyjny Programu Czyste Powietrze! Informacje odnośnie działania naszego punktu są zamieszczone na naszej stronie internetowej. Zapraszamy wszystkich mieszkańców zainteresowanych wymianą źródła ciepła oraz termomodernizacją budynku.

Poniżej zamieszczamy prawidłowy komunikat, który otrzymaliśmy od Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, prosimy o zapoznanie się z treścią.

Zamieszczamy też ulotkę oszustów, nieznanych wykonawców, która krąży po gminie. Prosimy o zachowanie ostrożności i w razie problemów czy wątpliwości o kontakt z Urzędem Miejskim w Warcie."

komunikat_w_sprawie_nieuczciwych_ofert.pdf
3 komentarze:

 1. Pewnie z jakieś firmy co wykonują pełna termomodernizacje ...to co mówią że są z funduszu ochrony środowiska czy na czym polega to oszustwo ? bo wiele firm pozyskuje w ten sposób klientów trzeba tylko sprawdzić czy faktycznie robią ,jakie mają opinie...jak podają się za pracowników Funduszu to faktyczne słabo bo pewnie o to się rozbija

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli kłamią że są z funduszu to gonić ,psują opinie uczciwym firmom i sprzedawcom

   Usuń
 2. Pewnie z jakieś firmy co wykonują pełna termomodernizacje ...to co mówią że są z funduszu ochrony środowiska czy na czym polega to oszustwo ? bo wiele firm pozyskuje w ten sposób klientów trzeba tylko sprawdzić czy faktycznie robią ,jakie mają opinie...jak podają się za pracowników Funduszu to faktyczne słabo bo pewnie o to się rozbija

  OdpowiedzUsuń