niedziela, 28 stycznia 2024

Studniówka 2024 II LO w Sieradzu

Maturzyści z popularnego "Żeroma" w sobotę (27 stycznia) bawili się na swoim balu studniówkowym w sali bankietowej "Pod Wiatrakiem" w Warcie. Na przyjęciu bawiły się cztery klasy maturalne wraz z osobami towarzyszącymi. Dziś wytypowani uczniowie zatańczyli nie tylko tradycyjnego poloneza ale także uraczyli wszystkich przepięknym walcem Willow. Gośćmi honorowymi tej studniówki byli: nowy przewodniczący Rady Powiatu Sieradzkiego Maciej Sulgan i radny Rady Powiatu Sieradzkiego Michał Terka. Po oficjalnych przemówieniach przyszła pora na szaleńczą zabawę, która trwała do białego rana.36 komentarzy:

 1. Późno wstawione ale warto było czekać

  OdpowiedzUsuń
 2. Można kupić oryginały ?

  OdpowiedzUsuń
 3. extra fotki ze ścianki

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyli jak zwykle "Pozostałe Media" robią robotę - brawo Wy to znaczy Sieradz To My

  OdpowiedzUsuń
 5. fajna fotogaleria

  OdpowiedzUsuń
 6. niektóre zdjęcia zarąbiste :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszędzie te same twarze jakby ci co tańczyli walca i poloneza byli najważniejsi a gdzie reszta uczniów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widocznie nie chcieli zdjęć

   Usuń
  2. Zbyszek był na studniówce jako dziennikarz, kto chciał zdjęcie to je ma.

   Usuń
  3. Od tego by byli wszyscy jest wynajęty fotograf a nie dziennikarz :)

   Usuń
  4. Myślę że wszyscy są u konkurencji , bankowo są :D

   Usuń
 8. Ale patusiarnia - już na trzecim zdjęciu wódka. Na następnych stoły z cytrynówką. Powstrzymać się nie mogli? A jak wygląda picie na imprezie szkolnej? Dyrekcji już jedna afera z alkoholem w szkole nie wystarczy? Kuratorium i skarbówka do pracy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to był napój a nie cytrynówka

   Usuń
  2. Witamy Panią/Pana frustrata. Jeśli celem takich komentarzy jest obrażenie i zminimalizowanie sukcesu młodych i inteligentnych ludzi to proszę o odważne podpisanie swych komentarzy i wzięcie odpowiedzialności za swoje słowa. Zachęcam do refleksji.

   Usuń
  3. Gdzie tu id..to masz sukces? Oddziel sukcesy naukowe od braku kultury uczniów i nieznajomości prawa kierownictwa. I nie wywołuj wilka z lasu, bo alkoholu w Żeromie już jest aż nadto. Obaj panowie już nie pracują, ale to nie oznacza, że sprawy sa zakończone.

   Usuń
  4. Braku kultury uczniów?? Prawo kierownictwa? Rozumiem, że gdy przeczytał pan o inteligentnej młodzieży wzniósł się na wyżyny fantazji, ale ok, należy z szacunkiem odbierać każdy glos.Trudno to jednak zrozumieć .Trudno też wziąć pana słowa poważnie, bo wyczuwalny jest złowrogi ton: wilk z lasu, obaj panowie, jakieś niezakończone sprawy - chyba pomylił pan adresatów. Zarzuca pan komuś brak kultury, a swą wypowiedź zaczyna od „id..to” i to wg pana jest ok, tak? Młodzież uczestniczyła w balu drogi panie, nie w murach szkoły, ponadto mamy XXI wiek i nie żyjemy w zaścianku, alkohol jest przede wszystkim dla ludzi mądrych, którzy znają granice i umiar, ale to raczej trudno będzie panu zrozumieć. Bo wszelkie granice przede wszystkim zdrowego rozsądku swą wypowiedzą pan przekroczył . Uśmiechu życzę i dobrych ludzi wokół.

   Usuń
  5. Bardzo sprytnie omijamy zapisy prawa szkolnego o braku alkoholu na imprezie szkolnej? Nieznajomość prawa pokrywamy komunałami o XXI wieku i 18 latach? I ten zadziwiający brak reakcji na sprawy obu panów? Proponuję doszukać się zarządzeń MEN dot Studniówki, bo przecież one obowiązują Dyrekcję i Komitet Studniówkowy. I przestać promować picie alkoholu PRZED obiadem (zdjęcie nr 3?) Kultura? Z pewnością nie kultura picia alkoholu.

   Usuń
  6. "Bardzo sprytne" (cytaty z pana wypowiedzi) wykorzystywanie Balu, dodam-bardzo udanego i pełnego radości, Balu Młodzieży i dla Młodzieży, do własnej gry. Celem są "dwaj panowie" i "zadziwiający brak reakcji", tutaj nie znajdzie pan odpowiedzi, proszę poszukać pomocy gdzieś indziej. Kolejny raz wspomina pan o kulturze, zatem kulturalnie i z życzliwością jest pan poproszony o umiar. Nadal życzymy dobrych ludzi wokół. Dobro zaraża. Miłego dnia.

   Usuń
 9. Alkohol? W szkole? I to oficjalnie? Świat się kończy. Policja i kuratorium do roboty. Kazia by z tym zrobiła porządek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mylisz się to nie w szkole tylko w lokalu, dodatkowo cała ta młodzież ma skończone 18 lat a po trzecie szkoła nie jest organizatorem więc nic do tego nie mają.

   Usuń
  2. Nie wiesz o czym piszesz. Jeśli to Studniówka, to impreza szkolna poza terenem szkoły - tak jak wycieczka. Komitet Studniówkowy to rodzice uczniów, szkoła udostępniała sale na zebrania, w szkole zbierano pieniądze a i dyrektorka przemawia i otwiera oficjalnie. A że maja 18 - wszyscy??? Czy mając 18 można się napić w kościele?? Albo pod fontanną na sieradzkim rynku?? Alkohol bez akcyzy kto im zrobił i dał?

   Usuń
  3. Ogarnijcie się dobra ! Wszyscy święci się odzywają !

   Usuń
  4. Super organizacja Brawo

   Usuń
  5. Dzisiaj z rana Policaj w asyście urzędników Urzędu Skarbowego aresztowała wszystkich uczniów będących na studniówce. Oczywiście zajęto majątki rodziców na poczet niezapłaconej akcyzy oraz zarekwirowano skórki od cytryny jako dowód. A szkoła została zamknięta na dwa tygodnie. Dziękujemy Panie Anonimie za ten wspaniały okaz "patriotyzmu" i postawy obywatelskiej. W nagrodę dostanie Pan(i) goździka i order Głupoty - tylko gdzie go przesłać, ot zagwozdka Odpowiadając na Pana(i) rozterki - TAK! Można pić w kościele - ba nawet podczas eucharystii "Oto Wino etc.." .. i uwaga na Studniówce był Ksiądz i bawił się znakomicie. (Nie)pozdrawiam

   Usuń
  6. Zapomniałeś dodać - pijących uczniów wyrzucono ze szkoły i niedopuszczono do matury, dyrektora z wychowawcami pozbawiono prawa do wykonywania zawodu na 10 lat. Odpowiadając poprzednikowi - czekam na zdjęcia z kościoła, kiedy ktoś wali z kielicha cytrynówkę xD

   Usuń
  7. Wali z kielicha-ma pan na myśli kielich mszalny?? To pomylił pan adres, my panu nie pomożemy w zdobyciu fotografii, warto skontaktować się z przedstawicielami kościoła i np. dopytać czy wnętrze kielichów wypełnione jest cytrynówką. Udanych wojaży i pięknych zdjęć.

   Usuń
  8. Wszystkim smutnym niezadowolonym, dużo życzliwości i uczcie się radości od tej fantastycznej młodzieży. Bravo Maturzyści.

   Usuń
 10. Młodzież się świetnie bawiła i to najważniejsze.Komitet studniówkowy super! A zdjęcia kto chciał to mial.

  OdpowiedzUsuń
 11. Pięknie dziękujemy za świetną zabawę

  OdpowiedzUsuń
 12. Alkohol? Rodzice tak postanowili i rodzice organizowali imprezę. Wszystko było jak należy.

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratulacje dla młodzieży. Milo ogląda się Was i widać ogrom Waszej pracy. Walc, polonez, elegancja i perfekcja wykonania. Wielkie brawa!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Droga Młodzieży. Gratulacje. Studniówka na medal. A to, że stworzyliście coś wyjątkowego, wielkiego, innego, jest wprost proporcjonalne do pojawiających się złośliwych komentarzy. Nie zwracajcie na nie uwagi, róbcie swoje i cieszcie się swoim sukcesem.

  OdpowiedzUsuń
 15. Podziękowania dla portalu za obszerną fotogalerię. Było rewelacyjnie. Świetna zabawa, świetna organizacja.

  OdpowiedzUsuń