poniedziałek, 29 stycznia 2024

WOŚP w Warcie - podsumowanie

Sztab nr 5850 zarejestrowany przy Szkole Podstawowej w Warcie wspólnie z Warckim Centrum Kultury składał się z wolontariuszy uczęszczających do Szkół Podstawowych w Warcie, Jakubicach, Cielcach, Ustkowie i Włyniu. Wolontariusze kwestowali na terenie całej Gminy. Kwota zebrana przez wolontariuszy wyniosła 16 647,68 zł.

Podczas Finału który odbył się u współzałożyciela sztabu, czyli w Warckim Centrum Kultury, licytowano gadżety 32. Finału WOŚP oraz przedmioty otrzymane od darczyńców min: Voucher Krystiana Kroguleckiego Burmistrza Warty, koszulkę Jana Bednarka z autografem ufundowaną przez Pana Sebastiana Koźbiała, plakat Krzysztofa Krawczyka z 1975 roku od darczyńcy Pana Krzysztofa Bajerskiego, płytę i koszulkę z autografami muzyków zespołu Dżem z prywatnej kolekcji Pana Przemysława Juszczaka, obrazy anonimowego darczyńcy oraz statuetkę WOŚP wykonaną w technice druku 3D przez Szkołę Podstawową w Ustkowie. Z licytacji zebrano kwotę 7670 zł. Voucher ufundowany przez Burmistrza Warty został wylicytowany za największą kwotę tj. 2000 zł

Voucher "Pakiet Warcki" ufundowany przez Burmistrza Warty licytowano także na antenie Naszego Radia. Wylicytował go jeden z słuchaczy za kwotę 1200 zł. 

Wszystkim darczyńcom, osobom wspierającym i licytującym- bardzo dziękujemy! Foto do materiału Anna Majewska. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz