niedziela, 18 lutego 2024

Kolejna bardzo udana zbiórka krwi u strażaków

W niedziele 18 lutego w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sieradzu odbyła się po raz kolejny zbiórka krwi zorganizowana przez KLUB HDK OSP Strażaków przy OSP w Sieradzu.

Krew to lek, którego nie można zastąpić niczym innym wiedza to osoby, które zmagają się z ciężkimi chorobami czy uległy bardzo poważnym wypadkom i dla ich ratowani była niezbędna krew. 

Dlatego, co jakiś czas Klub HDK PCK przy OSP w Sieradzu organizuje zbiórki Kri od swoich członków, ale i od osób które nie nalezą do tego klubu, bo podczas takiej zbiórki krew może oddać każda zdrowa osoba. 

O tym, jak zachęcić oddawanie krwi na terenie naszego miasta rozmawiam z prezydentem Sieradza Pawłem Osiewałąkliknij, aby wysłuchać MP3.

W niedzielę na zbiórce można było zobaczyć wiele nowych twarzy, które przyszły podzielić się tym, co mają bezcenne, czyli swoją krwią, ale również osoby, które od wielu lat oddaja krew, wśród nich była Pani Zdzisława Szturmakliknij, aby wysłuchać MP3.

O akcjach promocyjnych i zachęcających oddawanie krwi wśród mieszkańców naszego miasta rozmawiałem z Ryszardem Chrzanowskim prezesem Klubu HDK PCK Przy OSP Sieradz, kliknij, aby wysłuchać MP3.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz