poniedziałek, 5 lutego 2024

PIĘKNY GEST SIERADZKIEJ POLICJANTKI. STARSZY SIERŻANT ANNA MROZOWSKA ŚCIĘŁA WŁOSY BY WSPOMÓC KOBIETY PO CHEMIOTERPII.

Starszy sierżant Anna Mrozowska z Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego sieradzkiej komendy ścięła włosy i przekazała je Fundacji „Rock’n’roll”, żeby wspomóc kobiety po chemioterapii. Tym pięknym gestem udowodniła, że służba w policji to przede wszystkim pomoc drugiemu człowiekowi. Ofiarowując kilkadziesiąt centymetrów ściętych włosów, pomogła odmienić życie innych!

Służba w policji to przede wszystkim pomoc drugiemu człowiekowi. Bardzo często policjanci zmagają się z sytuacjami, w których narażają swoje życie dla ratowania drugiego człowieka. W  wielu sytuacjach potrzeba jedynie empatii i wrażliwości. Pięknym gestem wykazała się starszy sierżant  Anna Mrozowska policjantka Wydziału Dochodzeniowo– Śledczego sieradzkiej komendy. Na co dzień konsekwentnie i z determinacją prowadzi czynności śledcze, często w  bardzo trudnych i skomplikowanych sprawach. Jednocześnie to osoba bardzo wrażliwa, której „leży na sercu” pomoc najbardziej potrzebującym. Zapuszczała włosy z myślą o tym, aby przekazać je kobietom po chemioterapii. Kilka dni temu ścięła 38 centymetrów swoich włosów  i oddała je Fundacji „Rak’n’Roll” w ramach akcji „Daj Włos!”. Fundacja pomaga kobietom w trakcie chemioterapii wyglądać dobrze. W ramach programu otrzymują one peruki bezpłatnie, z włosów przekazanych od innych kobiet, co pozwala im zachować godność i kobiecość w trudnym okresie rekonwalescencji i walki z nowotworem.

(Źródło KPP Sieradz)


7 komentarzy:

 1. Wielkie serce ma kobieta❤❤

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta jasne... Widziałem kiedyś jak się zachowuje w stosunku do osoby nietrzeźwej leżącej na ziemi. Szkoda słów. Dno i pół metra mułu.

   Usuń
  2. Dokładnie tak jest 😊😊

   Usuń
 2. Może poprostu osoba która była nietrzeźwa, była w stosunku do pani policjantki nie miła i musiała tak zaaregowac. Nikt sobie nie pozwoli tym bardziej funkcjonariusz policji na służbie. Każdego takiego trzeba upominać. Bo pijana osoba może wszystko..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodam, że nie były to słowa że strony policjantki do osoby nietrzeźwej tylko coś innego. Ta osoba nietrzeźwa akurat nic nie mówiła ani miłego ani złego... Proszę jej tak nie bronić jak się nie ma wiedzy co do tej sytuacji.

   Usuń
 3. Super ❤️❤️❤️ taki gest się szanuje ❤️❤️❤️ a komentarze typu obraźliwego są najmniej ważne jeżeli ktoś ma się cieszyć z włosów ❤️❤️❤️

  OdpowiedzUsuń
 4. "...sieradzkiej komendy ścięła włosy i przekazała je Fundacji „Rock’n’roll”..." A nie Rak'n'Rolll? :)

  OdpowiedzUsuń