niedziela, 25 lutego 2024

Potrącenie na alei Grunwaldzkiej

W niedzielę 25 lutego około godziny 11:30 służby ratunkowe w Sieradzu odebrały zgłoszenie o potraceniu kobiety na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Policjanci z sieradzkiej drogówki wyjaśniają okoliczności potrącenie kobiety na oznakowanym przejściu dla pieszych, gdzie sprawca wypadku po potrąceniu kobiety zbiegł z miejsca zdarzenia. 

Poszkodowana kobieta została przewieziona do sieradzkiego szpitala przez ratowników medycznych. Za zdjęcia dziękujemy naszemu Czytelnikowi.8 komentarzy:

 1. Zbiegł bo był w depresji jak wg niektórych 80% społeczeństwa i nie można krytykować?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli zbiegł to normalny bandyta, tłumaczenie że w depresji do bajki

  OdpowiedzUsuń
 3. Więcej spowolnień zamontować na grunwaldzkiej. Najlepiej co 1 m, to nie będzie wypadków, bo nikt nie będzie jeździć po tym… Sam osobiście omijam szerokim łukiem tą ulicę, bo nie da się normalnie jechać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kierowcy nie patrzą na pieszych tylko omijają przeszkody

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A gdzie w tym miejscu przed przejściem masz jakąś przeszkodę, wystarczy patrzeć na drogę i jeździć trzeźwym i by nie do chodziło do takich zdarzeń

   Usuń
 5. Kamer pełnej na skrzyżowaniach to zaraz go złowią.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam na ul. Andersa, dziura na dziurze, kto zapłaci za uszkodzony samochód?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli uszkodzisz auto na dziurze za naprawę zapłaci ci zarządca drogi wystarczy foto i zgłoszenie do zarządcę drogi, to że są jakieś utrudnienią na drodze nie zezwala na potrącanie pieszego i ucieczkę z miejsca wypadku, no chyba że ten bandyta zapatrzył się w prezydenta Sieradza i z niego brał przykład

   Usuń