sobota, 3 lutego 2024

Spotkanie z byłą premier Beatą Szydło RELACJA MP3

W sobotę 3 lutego w hali sportowej przy Szkole Podstawowej numer 9 odbyło się spotkanie z byłą premier Beata Szydło, w spotkaniu uczestniczyło około 220 osób w tym goście zaproszeni.

Chce podziękować za to spotkanie, ale również przede wszystkim chcę byśmy dzisiaj, porozmawiali o ważnych sprawach dla Polski, o Polsce o Europie o tym wszystkim, co nas czeka, kliknij, aby wysłuchać MP3 byłej premier Beaty Szydło.


15 października szanowni państwo skończył się czas, w którym mogliśmy mówić, że Polska rozwija się, Polska jest krajem bezpiecznym, Polska jest krajem, w który dla wielu w Europie stanowi przykład jak można w krótkim czasie… kliknij, aby wysłuchać, co mówiła na spotkaniu była premier MP3.

To niszczenie Polskich instytucji państwowych jest po to, żeby Polska stała się podległa i spolegliwa tym wszystkim, którzy chcą doprowadzić do tego, żeby w Unii Europejskiej nie było suwerennych państw, kliknij, aby Wysłuchaj MP3. 

Pytania mogli również zadać przybyli na spotkanie, oto kilka z nich, Karol Męcfal, Wiesław Gołębiewski, radny z Goszczanowa, kliknij, aby wysłuchać MP3. 

Kolejną turę pytań rozpoczęła Elżbieta Żywica radna miejska, Zbigniew Czarnecki, i uczestnik spotkania, kliknij, aby wysłuchać MP3.

Ostatnią turę pytań rozpoczął Paweł Kwiatkowski, Pan Andrzej, a pytania zakończyła Pani Stanisława z Łasku, kliknij, aby wysłuchać MP3.

12 komentarzy:

 1. Pani Elu jaki to ten dobrobyt za PiS pani miała, węgiel po 3 tysiące, gdzie reta 1500 zł, wstyd że ktoś taki został radnym

  OdpowiedzUsuń
 2. normalnie dzikie tłumy, tych mocherów z PiS

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę jaki rzetelny materiał, pokazane całe kłamstwo i obłuda bandy z PiS

  OdpowiedzUsuń
 4. Spotkanie, kazdy mógł wejść. Ja wiem że się to może nie spodobać ale każdy mógł zadać pytanie. A w ten sali 1000 osób by zginęło:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Precz z komuną! Niech żyje wolna Polska!

  OdpowiedzUsuń
 6. Tej Pani już podziękujemy tylko szkoda że Nitrasa i Sikorski i paru innych żądzą teraz Polską. Nie wróży to dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja pierniczę ile fotek,chyba więcej niż ludzi.Ha ha ha fotograf się zapsrykal....

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy Beatka już wie kiedy Polska przystąpiła do Unii Europejskiej ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak tam Seicento

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy beneficjenci ZUS odśpiewali bój to jest nasz ostatni ?

  OdpowiedzUsuń