sobota, 17 lutego 2024

Zderzenia aut na WP, sprawca pod znacznym wpływem alkoholu AKTUALIZACJA

W sobotę 17 lutego około godziny 14:50 sieradzkie służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Wojska Polskiego w okolicach z ulicą Letniskową.

Jak udało nam się ustalić, na miejscu wypadku doszło do zderzenia Opla i Toyoty. Z informacji jakie podali nam świadkowie zdarzenia, jeden z kierowców był pod znacznym wpływem alkoholu. 

Tu możemy potwierdzić, iż kierowca Opla był bardzo agresywny w stosunku do przybyłych policjantów. Policjanci musieli obezwładnić agresywnego kierowcę i skuć go w kajdanki. 

Jak przekazali nam świadkowie będący na miejscu to nie pierwsze zdarzenia drogowe tego kierowcy gdzie był pod wpływem alkoholu. Czy faktycznie kierowca był już karany za jazdę pod wpływem alkoholu, zapytaliśmy rzecznik sieradzkiej policji, czekamy na odpowiedz. 

Osobami rannymi z Toyoty zajęli się przybyli na miejsce ratownicy medyczni. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo i jest kierowany przez strażaków.

AKTUALIZACJA:

Jak poinformował nas rzecznik prasowa sieradzkiej policji, 63-letni kierowca posiadał uprawniania, a badania wskazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 5 tyś zł, zaś za jazdę pod wpływem alkoholu 63-latek opowie przed sądem.

 

8 komentarzy:

 1. Jedna kara dla takich BANDYTÓW była by eliminacja ze społeczeństwa, krzesło elektrczne i po bandycie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Juz powiem .ten czlowiek ma uklady.

   Usuń
 2. Ryja pokazać zapijaczonego !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze czytam, dostał mandat i sąd?
  Za jazdę pod wpływem nie traci się prawka z automatu?
  Czyli mogę kogoś przejechać lub zabić, ale prawko mam dalej i dalej mogę jeździć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak dobrze czytasz, za spowodowanie kolizji dostał mandat, a za jazdę pod wpływem alkoholu dostanie wyrok od sądu i to sąd mu zabierze prawo jazdy na co najmniej 3 lata

   Usuń
 4. Zawsze można odwalić symylantke - partyzantke jak Matysiak, poukrywać się w szpitalu, wyjść, kupić jeszcze większe auto i jeździć dalej jak gdyby nigdy nic.
  System prawny w polsce to żart.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, zaraz minie rok od śmierci Pani Urszuli, jaki jest wynik śledztwa, wskazano winnego?

   Usuń
 5. Ubezpieczyciel z Kościuszki sam będzie potrzebował teraz pomocy

  OdpowiedzUsuń