wtorek, 12 marca 2024

Zatrzymamy z narkotykami

Policjanci ogniwa patrolowego sieradzkiej komendy zatrzymali 22-latka, który posiadał metamfetaminę. Torebkę foliową z narkotykami ukrywał w portfelu. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat więzienia.

11 marca 2024 roku około godziny 21.00 policjanci ogniwa patrolowego na ulicy Oksińskiego zauważyli dwóch młodych mężczyzn. 

Na widok radiowozu przyspieszyli kroku, co chwila oglądając się za siebie. Ich nerwowe zachowanie wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Po sprawdzeniu ich danych okazało się, że byli to mieszkańcy powiatu sieradzkiego w wieku 20 i 22 –lat. 

Wynik kontroli osobistej zdradził powód ich niespokojnego zachowania. W portfelu 22-latka, policjanci znaleźli torebkę foliową z białym proszkiem. 

Funkcjonariusze zabezpieczyli nielegalne środki, a wstępne badanie wskazało, że była to metamfetamina. 

W rozmowie z mundurowymi mężczyzna twierdził, że narkotyki znalazł na chodniku. 22-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. 

Podejrzany przyznał się do zarzucanego czynu. Mężczyzna był już wcześniej notowany rzez policję. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Źródło KPP Sieradz.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz