piątek, 7 czerwca 2024

Policjanci czytali dzieciom

POLICJANCI WŁĄCZYLI SIĘ W AKCJĘ "SŁUŻBY MUNDUROWE NAJMŁODSZYM CZYTELNIKOM" W RAMACH XXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA CZYTANIA DZIECIOM. 

Sieradzcy policjanci przyłączyli się do obchodzonego XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. W ramach akcji "Służby mundurowe najmłodszym czytelnikom" spotkali się z dziećmi w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu. Nie tylko zachęcali najmłodszych do czytania książek, ale była to też doskonała okazja do przypomnienia najważniejszych zasad bezpieczeństwa.

Sieradzy policjanci inicjują oraz włączają się w różne przedsięwzięcia w szczególności skierowane do najmłodszych mieszkańców naszego regionu. Po raz kolejny wzięli udział w akcji orgaznizowanej przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Sieradzu w ramach XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Uczniowie klasy I sieradzkiej „dziesiątki” mieli okazję posłuchać bajek oraz wierszyków, które przeczytała im policjantka z sieradzkiej komendy. Funkcjonariuszka przypomniała również najmłodszym o bezpiecznych zachowaniach w szkole, w domu i podczas zabawy. Uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali tych wskazówek i sami pochwalili się bardzo dużą wiedzą o bezpieczeństwie. 

(Źródło KPP Sieradz)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz