czwartek, 6 czerwca 2024

Profesor Marek Belka w Sieradzu prosi o głosy w wyborach do Europarlamentu

W czwartek 6 czerwca Sieradz odwiedził profesor Marek Belka eurodeputowany, lider listy Lewicy do Parlamentu Europejskiego. Wraz z nim w naszym mieście gościli Tomasz Trela - Poseł na Sejm RP, Wiceprzewodniczący KKP Lewica i Iwona Kaźmierska-Małyska - kandydatka Lewicy do Parlamentu Europejskiego, Mateusz Pietras - student oraz Grzegorz Majewski wicewojewoda łódzki.


Spotkanie z mieszkańcami Sieradza rozpoczęło się około godziny 13:00 w okolicach zielonego ryneczku i miało charakter krótkiej konferencji prasowej w ramach programu "Belka Express", na której politycy Iwona Kaźmierska-Małyska i profesor Marek Belka prosili o głosy na Listę Lewicy w nadchodzących wyborach do PE.

Profesor Marek Belka opowiadało o dobrej pracy dla społeczeństwa europosłów w tym jego samego w PE, którzy uchwalili iż telefony komórkowe będą musiały mieć taką samą wtyczkę do ich ładowania, oraz że producenci sprzętu AGD będą musieli przez wiele lat trzymać części zamienne do swoich urządzeń jeśli te miałyby się popsuć tuż po terminie gwarancji. Mówił także o usługach płatniczych i promował płatność bezgotówkową gdyż jest bardzo wygodna dla kupujących.

Na koniec profesor Marek Belka zachęcał wyborców do głosowania na Lewicę i na kandydatów listy nr 6 w naszym okręgu wyborczym.

Lista kandydatów Lewicy do PE w województwie łódzkim (Lista nr 6)


1 BELKA Marek Marian
2 MATYSIAK Paulina
3 KAŹMIERSKA‑MAŁYSKA Iwona Monika
4 KULIŃSKI Oskar Jakub
5 LUKSZTEJDT Agnieszka

6 KRASIŃSKI Zbigniew Stanisław

7 POWĄZKA Małgorzata
8 OSIECKI Mateusz Wojciech

9 SMORĘDA Agnieszka

10 PIETRAS Mateusz Michał


16 komentarzy:

 1. to ten od podatku Belki on nam zaiwanił pieniądze z naszych kont idźcie i głosujcie na niego a wybierzecie złego człowieka

  OdpowiedzUsuń
 2. nie ma to jak iść zagłosować na PZPR ... a nie wy to teraz Lewica

  OdpowiedzUsuń
 3. młodziak student na liście po to by koledzy oddając głos na niego automatycznie oddali głos na 1 czyli Belkę hahaha ciekawe czy rodzice lub dziadkowie tego młodzika byli w PZPR ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Komuna błaga o głosy do europejskiego koryta

  OdpowiedzUsuń
 5. już się rozpędziłem i idę głosować na was trzymejta mnie bo lecę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biegnij głosować na przestępców z PiS

   Usuń
 6. hahahahahahahahahahahahahahhahaha

  OdpowiedzUsuń
 7. dlatego mam za złe PiSowi że przez 8 lat swoich rządów nie rozliczył komuchów i mafii , dziś był oby normalnie

  OdpowiedzUsuń
 8. Panie Belka pana koledzy z koalicji aresztują Polskich żołnierzy broniących Polski i Polaków. Nie grzmisz Pan w tej sprawie że to złe ?

  OdpowiedzUsuń
 9. super sprawdziłem swoją ładowarkę a potem konto w banku i przybyło mi od razu 10 tysięcy euro a nieeee mniej , zapomniałem o podatku belki , mam 8,100 euro ....

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie wierzę ani jednemu słowu ludziom z lewicy!

  OdpowiedzUsuń
 11. no i jeszcze że ślimak jest rybą, krzywizna banana, krzywizna ogórka, marchewka jest owocem ... ku...a brawo wy PZPerowcy

  OdpowiedzUsuń
 12. nie żyje żołnierz ugodzony nożem pod granicą Białoruską , dalej głosujcie na koalicje trzech !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głosuj na Jarozbawa on cię obroni własną piersią, no chyba że akurat mu się przyśnie wtedy znów nie zdąży.

   Usuń
 13. Tak na jarozbawa on rozwiąże problem z granicą komunistami nikt tego nigdy nie da co PiS obiecać może

  OdpowiedzUsuń
 14. To jest autorytet prof który wprowadził podatek od „zysków” kapitałowych m.in. Lokat od oszczędności ale nie przewidział że inflacja będzie wynosić ponad 20% r.r. (Utraty wartości pieniądza) a oprocentowanie lokat 2%r. (Zysk) i nawet w taki warunkach państwo polskie będzie pobierać podatek dosłownie od straty czyli okradać poszkodowanego. Gratulacje i jak by miał klasę i honor to by zrzekł się tytułów naukowych bo nie oczekuję szlachetnego sepuku.

  OdpowiedzUsuń