niedziela, 23 czerwca 2024

Strażacy odnaleźli ciało 21-latka

Po tym jaz w sobotę w godzinach wieczornych strażacy przerwali akcie poszukiwawczą 21-lataka, który utonął w rzece Warcie, akcja została wznowiona w niedziele w godzinach porannych.

W niedziele 23 czerwca około godziny 13 grupa poszukiwacza odnalazła ciało 21-latak, który zaginął w sobotę. Ciało mężczyzny odnaleziono około 150 metrów od mostu kolejowego. 

Również w niedzielę w akcji poszukiwawczej młodego mężczyzny uczestniczyło kilkudziesięciu strażaków z jednostek PSP i OSP z kilku grup poszukiwawczych. Dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie będą prowadzili sieradzcy kryminalni pod nadzorem prokuratora. Foto Grupa Alarmowo.
15 komentarzy:

 1. To na jakim obszarze były prowadzone poszukiwania wczoraj jak go dzisiaj znalezli 150m od mostu kolejowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie , bardzo dobre pytanie . Było wczoraj zaangażowane wielu strażaków i nie dało się tego ustalić ? Poszukiwania zostały przerwane w godzinach wieczornych , czemu nie zostały wznowione o świcie tylko dopiero po godzinie 9??

   Usuń
  2. Bo to by i tak nic nie dało ...

   Usuń
 2. Co za głupie pytanie to jest rzeka tu dużo trzeba brać pod uwagę. Ciało nie pływa na powierzchni dopiero po jakimś czasie wypływa. Już wczoraj można było zakładać że szukają ciała i nie jest to akcja ratunkowa. Duży dramat dla rodziny i nie czas na takie dyrdymaly

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda chłopaka. :|

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe czy był trzeźwy znając życie to pewnie nie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jak wiesz to po co zadajesz pytanie kret...

   Usuń
 5. Wyrazy,współczucia,dla rodziny i bliskich

  OdpowiedzUsuń
 6. Przykre, całe życie było przed nim

  OdpowiedzUsuń
 7. Przykre… po co te głupie pytania i dylematy… nie lubię służb mundurowych ale w tym przypadku robili co mogli. Brak tlenu w organizmie przez dwie minuty sieje spustoszenie. To było pewne, że już tylko szukają ciała. Po co te głupie komentarze… okażcie trochę empatii i pomóżcie rodzinie w tej strasznej chwili… zacznijmy się szanować i wzajemnie sobie pomagać.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem bratem topielca Cezarego Tomaszewskiego drucha OSP SOKOŁÓW.
  Za miłe słowa dziękuję. Nie życzę sobie na pisanie głupot domyśleń nie prawdy was nie było na akcji nie znacie prawdy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wyrazy współczucia dla całej rodziny. To wielka tragedia, to był dobry i spokojny chłopak. 21 lat to nie czas na odchodzenie z tego świata, więc uszanujcie bliskich zmarłego i nie piszcie dziwnych komentarzy.

  OdpowiedzUsuń
 10. To tragedia dla rodziny a wy wypisujcie głupoty dajcie chłopakowi spokój niech spoczywa w spokoju 🖤 wyrazy współczucia dla rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ludzie przecież wiedzą lepiej byłem akurat w tym miejscu jak to się działo i co robili strażacy to oni w naszym mieście robią najwięcej i przeważnie przyjeżdżają jako pierwsi do wypadku jak bym wam pokazał nagranie(w innym przypadku) po jakim czasie przyjechała karetka do potrzebującego to byście otworzyli oczy straż już dawno zawiozła go do szpitala a karetka jeździła jak głupia i szukała nie rozumiem tego nie porozumiewają się czy jak

  OdpowiedzUsuń