piątek, 5 lipca 2024

Roxie Węgiel w Ostrowie Warckim

Kolejne ciekawe inicjatywy powstają na ternie Gminy Warta. Gratulujemy pomysłu Hotelowi Superfala w Ostrowie Warckim. Prawie 100 uczestników z całej Polski bierze udział w VoiceStar Music Camp 2024 w Hotelu Superfala w Ostrowie Warckim nad Zalewem Jeziorsko. Pierwszy z nich rozpoczęło spotkanie z Roxie Węgiel.

 

Spotkanie z wokalistką to spełnienie marzeń uczestników obozu muzycznego. Mogą nie tylko porozmawiać ze swoją idolką, ale też wziąć udział w inspirujących rozmowach, czy zajęciach wokalnych prowadzonych przez Roksanę Węgiel. Zwieńczeniem zajęć z uczestnikami VoiceStar Music Camp był koncert Roxie w Hotelu Superfala.

 

Przez cały lipiec hotel będzie gościł uczestników kolejnych turnusów muzycznych, a także gwiazdy, z którymi spotkają się ich uczestnicy - Magdę Beredę oraz Thomsona i Barona z zespołu Afromental. Obóz muzyczny VoiceStar Music Camp powstał z myślą o wszystkich tych, którzy kochają śpiewać i chcieliby rozwinąć swoje umiejętności - niezależnie od poziomu zaawansowania.

 

Każdego dnia odbywają się zajęcia wokalne z zawodowymi trenerami głosu. W tym roku są to: Anna Szarmach - wokalistka soulowa, Adam Czapla - trener wokalny programu The Voice Kids oraz wokalistka i instruktorka śpiewu - Justyna Piętosa. Na zajęciach uczestnicy przygotowują się do najważniejszego momentu na obozie - do koncertu na zakończenie campu. Pracują nad poprawną emisją głosu, dykcją, realizują zajęcia w oparciu o najpopularniejsze metody wokalne. Każdy uczestnik ma możliwość zaśpiewać z profesjonalnym zespołem, a warsztaty odbywają się w grupach, w kameralnej atmosferze. Do dyspozycji uczestnicy obozu mają nie tylko hotel, ale też nowe, komfortowe domki.

(Źródło Promocja Gminy Warta)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz