niedziela, 3 listopada 2024

Morsy rozpoczęły sezon kąpielowy - AKTUALIZACJA (nowe zdjęcia)

Wystartował sezon z morsami. Będzie można spotkać ich przy białym moście lub z nimi się kąpać w każdą niedzielę oraz w każde narodowe święto o godzinie 12:00.


Jeszcze przed wejściem morsów do wody wywiadu dziennikarzom udzielił pan Jacek Mikołajczyk prezes Sieradzkiego Klubu Morsów (wysłuchaj MP3)

Dziś przy temperaturze powietrza 6 stopni na plusie do rzeki Warty weszło blisko 80 morsów, byli też nowi miłośnicy tego sportu i oczywiście zostali tradycyjnie ochrzczeni.  Wyczynom morsów z mostu przyglądała się jak zwykle sporo grupa widzów co znaczy że wydarzenie to w Sieradzu stało się bardzo popularne. Kąpiel standardowo trwała 5,10 i 15 minut. 


























































































































































































12 komentarzy:

  1. Telenowela rozpoczęta :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dla zainteresowanych. Nie ma obowiązku śledzenia

      Usuń
  2. Rety znowu , niech im ktoś wypije tę rzekę :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Też mi atrakcja co roku to samo aż żal patrzeć bo nie ma na co

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To nie patrz nikt cie nie zmusza

      Usuń
    2. wejdź do rzeki to zrozumiesz :D

      Usuń
  4. Panie Jacku, straszna amatorka

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. przyjdź i pokaż że umiesz lepiej

      Usuń
    2. Wystarczy przestac robić rozgrzewki, zdjąć czapki rekawiczki, jest tam szkło więc buty zamiast neopranów. I zamiast skakać zanurzonym do pasa to zanurzać się do klatki i do tego kilka resetów. Prosta sprawa

      Usuń
  5. Fajnie się bawią :D

    OdpowiedzUsuń