czwartek, 31 sierpnia 2017

Kto to posprząta ?


Od blisko dwóch tygodni nikt nie opróżniał kosza na śmieci na Rondzie im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, śmieci walały się zieleni, i nikomu to nie przeszkadzało.Do naszej redakcji dotarła informacja, iż od około dwóch tygodni nikt nie opróżnia kosza na śmieci na Rondzie im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, tu można nadmienić, iż zarządca drogi jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. 
Niestety podobna sytuacja jest na ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej, w tym przypadku zarządcą drogi jest Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi.
W obu przypadkach kosze znajdują się przy przejęciach dla pieszych, gdzie dziennie przechodzą setki ludzi. 
Zastanawiające jest czy nikomu to nie przeszkadza ?. 
Po naszej interwencji został opróżniony kosz na rondzie im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. 
Naszemu Czytelnikowi dziękujemy za informację i czekamy na kolejne tematy. Wszystkie zgłoszenia można przesyłać na adres: [email protected]


5 komentarzy:

  1. No i proszę cuda, przez dwa tygodnie tego nie widział, a po artykule już posprzątane

    OdpowiedzUsuń
  2. Przedsiębiorstwo komunalne w Sieradzu sprząta swoje kosze widuje Pana co sprząta w piątek sobotę niedziele wtorek i środę zawsze w nocy i jest czysto A kosze przy głównych Drogach np: jana Pawła czy Sienkiewicza zawsze zawalone

    OdpowiedzUsuń
  3. takich koszy i miejsc niesprzątanych są setki w Sieradzu te 2 kosze to tylko kropla w morzu...

    OdpowiedzUsuń
  4. Podobnie było z koszem przy połamanej ławce na pl. Piłsudskiego. Ponad tydzień się wysypywało. Sprzątnięto na okoliczność święta WP. Niestety połamanej ławki nie miał kto naprawić- w końcu to tylko 2 listewki, reszta sprawna :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Z tego co się orientuję, to organem odpowiedzialnym za wywóz śmieci jest miasto/gmina, a nie zarządca drogi

    OdpowiedzUsuń