niedziela, 10 września 2017

VIII Sieradzki Jarmark Powiatowy - aktualizacja

W niedzielę 10 września w Sieradzu odbył się VIII Sieradzki Jarmark Powiatowy, impreza przyciągnęła ogromne tłumy mieszkańców całego powiatu, ale nie tylko.

Tradycyjnie we wrześniu swoją imprezę przygotowuje starostwo powiatowe w Sieradzu, w tym roku już po raz VIII odbył się Sieradzki Jarmark Powiatowy, tym razem pod hasłem „Rodzina”. 
Jak co roku impreza rozpoczyna się uroczystą mszą świętą, po której wszyscy w barwnym korowodzie przeszli ulicami Sieradza na plac pod starostwo powiatowe gdzie odbywa się dalsza część imprezy. 
Na placu pod starostwem powiatowym prezentowały się gminy z powiatu sieradzkiego. 
Na stoiskach można było spróbować wszystkiego, co najlepsze w danej gminie. Organizatorzy zadbali również o najmłodszych i na placu pod urzędem miasta rozstawiono wesołe miasteczko. 
Jako gwiazda wieczoru wstąpił zespół ENEJ, koncert przyciągnął prawdziwe tłumy.  
6 komentarzy:

 1. Widać prezydent Osiewała wstydzi się swojego miasta i mieszkańców, wszyscy włodarze miast uczestniczyli w paradzie, niestety prezydenta Sieradza Pawła Osiewały nie było. WSTYD panie prezydencie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To było święto powiatowe czyli gmin wchodzących w skład powiatu sieradzkiego a nie święto miasta sieradza. Dni Sieradza już były

   Usuń
 2. Fantastyczne zdjęcia Pozdro dla całej ekipy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozdrowienia dla śliczności z szyldem gminy Burzenin:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna impreza. Niech się pani drewniana z urzędu miasta uczy jak imprezy organizować. Wióry w urzędzie powinny się sypać.

  OdpowiedzUsuń