piątek, 13 października 2017

Wypadek autobusu na S8, 5 osób trafiło do szpitalaDo groźnego wypadku drogowego doszło na 150 kilometrze drogi ekspresowej S8, tuż przed węzłem w Złoczewie. Informacje o zdarzeniu wpłynęły do służb ratunkowych w Sieradzu po godzinie 14 w piątek 13 października.Policjanci z Sieradza wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem autobusu i samochodu osobowego. Wskutek wypadku do sieradzkiego szpitala trafiło 5 osób w tym 4 dzieci. 
Droga ekspresowa w kierunku Wrocławia od Sieradza jest całkowicie zablokowana, jak powiedziała nam starszy aspirat Agnieszka Kulawiecka z sieradzkiej policji droga będzie całkowicie zablokowana minimum do godziny 19.


15 komentarzy:

 1. I znowu S8 w okolicy Złoczewa, to jakaś klątwa, czy co?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie, to nie jest żadna klątwa tylko wina kierowcy autobusu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba pierw sprawdzić, a potem ferować wyroki.
   Czytaj:
   https://kontakt24.tvn24.pl/sg/zaslabla-za-kierownica-uderzyl-w-nia-autobus-5-osob-w-szpitalu,243626.html

   Usuń
  2. Trzeba wszystko sprawdzić, a potem ferować wyroki, czytaj:
   https://kontakt24.tvn24.pl/sg/zaslabla-za-kierownica-uderzyl-w-nia-autobus-5-osob-w-szpitalu,243626.html

   Nie wszystko jest tylko białe i czarne.
   Więcej mądrości życzę.

   Usuń
  3. To nie wina kierowcy autokaru!Pani jadaca samochodem marki skoda zaslabla jej auto stanelo na drodze szybkiego ruchu a kierowca jadacy za panią w ostatniej chwili zdążył zareagować niestety kierowcy autokaru juz sie nie udało...

   Usuń
  4. Auto nie "stanęło" tylko baba nim stanęła. Auto nie staje samo w wyniku zasłabnięcia kierowcy, poza tym rzekome zasłabnięcie to najprawdopodobniej wymówka. Babę wyciągnięto przecież z auta nieprzytomną (w wyniku zderzenia) więc kto i kiedy puścił tę bujdę o zasłabnięciu ?
   Baba jest winna doprowadzenia do katastrofy w ruchu lądowym; zachowanie takie jak nagłe, bezmyślne hamowanie jest jednym z typowych zachowań bab na drodze.
   Jej rzekome zasłabnięcie to próba spłycenia własnej winy.

   Usuń
 3. Kierowca przed autobusem zdążył wyminąć tą kobietę w ostatniej chwili, nawet kierunku nie zdążył włączyć, a oboje jechali raptem niecałe 90km/h. Kierowca ma ponad 20 letni staż pracy, jako kierowca zawodowy i dopiero pierwszy wypadek. Kobieta nieszczęśliwie zasłabła, najprawdopodobniej w wyniki udaru...ale jak zawsze najłatwiej wypowiadać się osobom, które nie były na miejscu wypadku, bądź nie umieją czytać ze zrozumieniem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wygląda na rozszerzone samobójstwo. To nie było przeciez zwykłe zatrzymanie auta na pasie, musiała nagle i ostro zachamować skoro auta za nią nie zdążyły jej wyminąć. No i na pasie ruchu , nie na awaryjnym.

   Usuń
 4. Nasza droga koleżanko wracaj szybko do zdrowia!Czekamy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda dzieciaczków i tego kierowcy... 20 lat za kółkiem i jakaś baba nagle staje przed nim na pasie, zupełnie jakby chciała samobója popełnić. Akurat staje na pasie bo się źle poczuła, mhmm, i wam o tym powiedziała? Dlatego stanęła na pasie a nie na poboczu?

   Usuń
  2. Szkoda dzieciaczków i tego kierowcy z 20 letnim doświadczeniem. Tyle kariery a tu jakaś baba staje przed nim na pasie bo niby źle się poczuła, tak? Powiedziała wam o tym? Jeszcze przed uderzeniem czy już po?

   Usuń
  3. Proszę się modlić do Pana Boga naszego... On nawraca opętane stare baby....

   Usuń
 5. Dziś dowiedziałam się kim jest ta pani, która spowodowała wypadek i ile ma za uszami. Ja to widzę tak: Pan Bóg pacnął ją w łeb by postawić ją do pionu. Ciekawe tylko czy zrozumie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie Boże..... ty który jesteś sprawiedliwy...

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak widać po zdjęciach, tak się ustawiła aby duży w dupę jej wjechał. No i wjechał i stanął. Ech, dobrze, że chociaż autousy jeszcze stają. Takie czasy.

  OdpowiedzUsuń