piątek, 24 listopada 2017

Potrącenie rowerzystki na ulicy Sarańskiej


W piątek 24 listopada około godziny 14 na ulicy Sarańskiej doszło do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy, ranną ratownicy medyczni przewieźli do sieradzkiego szpitala.
Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca rowerem kobieta podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu Renault. Pierwszej pomocy poszkodowanej rowerzystce udzielili świadkowie zdarzenia. To kolejne zdarzenie w ciągu kilkunastu minut na ulicy sarańskiej.  

6 komentarzy:

 1. Czarny piątek na drogach

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak czarny piatek przy galeriach oblezenie

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze bym tą rowerzystkę o odszkodowanie za straty materialne i moralne oskarżyła
  Jeżdżą jak święte krowy

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe anonimowy czy gdyby Ciebie spodkalo coś takiego jako rowerzystę to byś tak gadał straty moralne i materialne. Myślę że w tej kwestii powinieneś anonimie się zamknąć. A mam pytanie jeździsz czasem rowerem to życzę z całego serca aby Cię to nie spodkalo. Niech zrobią ścieżki rowerowe a w ostatnim czasie jakbyś nie zauważył wypadków z udziałem rowerzystów było sporo. Kierowca też powinien zachować ostrożność bo świętą krową również nie jest. Jakim trzeba być człowiekiem żeby takie głupoty pisać szok.

  OdpowiedzUsuń
 5. A może by tak więcej ścieżek rowerowych ? Przed wyborami przecież nasz genialny Pawełek obiecywał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed kolejnymi wyborami ponownie będzie obiecywał, tak jo to robił przed ostatni wyborami. I wielu oszukał swoimi obietnicami

   Usuń