czwartek, 18 stycznia 2018

Bardzo czujni strażnicy miejscy


Bardzo czujni okazali się sieradzcy strażnicy miejscy podczas wtorkowego patrolu miasta. Około godziny 19, 16 stycznia na ulicy 1 Maja kierowca samochodu osobowego marki VW Golf jechał wężykiem.Strażnikom wydawało się, że kierowca może być pod wpływem alkoholu, postanowili zatrzymać golfa, jak postanowili, tak zrobili. 
Po zatrzymaniu na miejsce wezwany został patrol ruchu drogowego, który zbadał kierowcę. Po badaniu okazało się, iż kierowca jest trzeźwy, wcześniej jednak przyznał się strażnikom, iż wcześniej zakupił i wypalił dopalacza. 
Kierowca został zatrzymany przez policję, a auto zostało zholowane na policyjny parking.

5 komentarzy:

 1. brawo oni trzeba zrobić reklamę straży miejskiej żeby nie było że nie są potrzebni bo jakoś nikt tak pięknie nie opisuje policji jak to opisali straż miejską

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli ten debil jechał także obok szpitala, przy wyjeździe ze SOR-u , to właśnie mijałem tego idiotę. Jechał środkiem jezdni aż autobus ZKM-u musiał się zatrzymać bo by go staranował.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jechał a ty zamiast zadzwonić na policję i jechać zanim to nic nie zrobiłeś a teraz się wypowiadasz hehe

   Usuń
  2. Chłopcze albo dziewczynko...lecz się na głowę , bo wyciąganie wniosków wychodzi ci bardzo ciężko. Twój poziom umysłowy jest podobny do tego idioty po zażyciu "wspomagaczy"...

   Usuń
 3. Wkońcu się na coś ci żandarmi przydali. He pozdro dla was i dzięki za ostatni mandat, za nieprawidłowe parkowanie już tak nie będę .

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.